Sevgilim bana seni sevdigimden emin degilim dedi. siz olsaniz ne yapardinuz?

2 yillik bir iliskim var ve 2 buck ay fakn ayri kaldik sonra tekrar barstik. barisalida 2 ay oluyor.
Ne zamn tartissak konuyu kapatiyo ismimle hitap ediyor uzatma diyip duruyor. az oncede sana olan sevgimdrn emin degilim dedi.
Normalde bana bunu diyen bir insana 1 sanimeymi ayrmazdim ama cok seviyorum. siz olsaniz sevgiliniz size olan sevgisinde şüpheliyse ne yapardinix?

0|1
1421

En İyi Erkek Görüşü

• Bırak gitsin diyeceğim ama seviyorum diyorsun emin olmamak ne demek olum manyak mı bunlar ya kıymetini bilin işte bir sevgiliniz var sevgilin öküzün teki kusura bakma ben çok sevsem de madem emin değilsin ayrılalım derdim

0|0
    0|0
    • Onu o kadar cok seviyorum ki bir annenin cocugunu sevdigi gibi ya da bir cocugun annesinu sevdigi gibi. o kadar temiz o kadar saf ve buyuk bir ask varki ona karsi ben dunyada bu kadr buyuk bir ask goruldugunu sanmam. haddinden fazla seviyorum gözune degen kipruginden bile kiskaniyorum. kendimden bile cok seviyorum cok. saglik durumu kotu sua aralar hemde maddi anlamda baya skintidi var. saglik durumu icn hastaneye gitti baska bir sehire ameliyat icn. biliyo musn o kadr cok seviyorum ki hic dusunmedrn ailemden gizli kalktim yanina gittin hemde uzak mesafeli yoldu diye ucakla gittim. o kadar ku cok seviyorum cokkkkk. bir daha kimse onu benim kadar cok sevemez😔😔😔ama kiymetimi bilmiyor

• Sevmiyomudur yani gercekten

• Bilemiyorum

En İyi Kız Görüşü

• Bunun türkçesi "ara verelim " olmakla birlikte "seni artık istemiyorum, olmuyorsa zorlamadır"..
    Sana tavsiyem o öküzden ayrıl, yoksa o. senden ayrılacak. Kıymetini bilmiyor diye de üzülme. Unutma sen kadınsın, gözünün yaşına değmez o mahluk.. Senin kadrini kıymetini bilecek biri karşına çıkacaktır..
    #MelankolikDuygular

0|0
    0|0
    • O kadr guzel soylemissin ki keske uygulamakta kolay olsa. biz cok guzel bir ask yasadik ailelrr bile buliyo babasinin annesinin elini optum. yani onceden aski cok buyiktu fakat 2 aylik ayrilik girdi araya boyle degisti. oysaki barsmak isteyende oydu😔cok seviyorum oda eskisi gibi olsun istiyorum ayrilamiyorm ki

• Son soruma yorum yapar misn 😊🤗

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 20

• öyle bir cümle karşısında güle güle tatlım kapı orda der kapatırım konuyu bu güne kadar herkese eyvallah çektik de noldu yine üzülen biz olduk

0|0
    0|0
    • Insan sevmeden asik olamdan once bu dedigini yaoabilur evet. bende asik okamdiklarima cok yaotim ama ask var Şu an mantigim oyle yapmak istesede kalbim izin vermiyor

• Bakım yaparım ☺️

• ne zaman tartışsak lafından bile kötü bir ilişki olduğu belli, öyle diyorsa ver yolu zaman kaybı bul adam gibi birini

0|0
    0|0
    • Tartismak iliskinin tadi tuzu tartistigmix jcin kotu bir iliskimi yani

• oylemu diyosun yani.
      Aslinda biluyo musn bencede oyle. esku ben olsam bana boyle diyen birine 1 saniyeni ayirmazdim. ama sevgi var iste o izin vermiyor.

• Sevgini bir kenarı koy boşver herkesi seversin mantığa bak sevmiyorum demiş daha ne katı ol biraz üzülen sen olursun sonra ne demişler sevilde sevme ağlama ağlat yoksa zehir olur bu tatlı hayat

• Şüphe varsa nasip değildir :) öyle ya da böyle biter

0|0
    0|0
  • Yarında mutlu olmanı ister seni üzüyorum vs der sende sevdiğinle kalırsın

0|0
    0|0
  • Kanıtlamayı denerdim olmadı izah ederdim nihayetinde ona muhtaç olmadığımı gösterirdim

0|0
    0|0
  • sevgili işleri bana göre değil zengin çocuğuyum cebimde para var altımda son model araba tek gecelik ilişki yaşar alırım zevkimi

0|0
    0|0
  • İlişkinizde eğretilik var. Salıverin gitsin enişteyi.

0|0
    0|0
  • Bıktık bu salak sorulardan sevgilinin ak senin de ak

0|0
    0|0
  • siklaman

0|0
    0|0
  • Ayrılırdım

0|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    10

Kızlar Ne Diyor 13

• Emin olmadığın biseyi neden yasiyoruz der ayrilirim ki ben yapmazsam o yapacaktır

0|1
    0|0
  • Ayrilirim sevmiyorsa kendimi yıpratmis olurum en azından biraz açısı diner ama ayrılmadığını zaman hep acı çekersin ben sevmediğimi söyledikve sevgilim ayrılmamıştır ve su an çok kötü bir durumdayız zorlama

0|0
    0|0
    • Ama ayrilamiyorum ki onada dedim madem emin degilsin bitur o zaman. dedi ki bitirrmem de sdece bazen konulari uzatiyosun sıkip bunaltiyosun o zamn sevgimden emin olamiyorm falan

• İyi geceler

• Bende değildim zaten de yazma daha klişe olacak ama geçekten dönerse senindir.

0|0
    0|0
    • bir defa ayrildik iste o zamnda donerse benimdr diye dusundum dindu yani her defasinda onu mu yaoim

• Aynen oyle yapacam ben tedekkur ederm😊🤗

• Emin değilse bırak ayrıl çünkü yüzsüz gibi durursun zaten sen ayrılınca o da hatasını farkeder

0|0
    0|0
  • Emin değilsen ayrılalım derdim , 2 yıl boyunca emindi de sonra mı emin olamadığına karar vermiş

0|0
    0|0
    • Araya 2 ay ayrilik girdi ya ondan sonr acok degisti. emin degiksen ayril dedim oda olmaz ayrilamam sadece bazen kendinden itiyosun fakn dedi

• Bunun icinde bsy yokta istedigi sey hic sorun yaomiyim ne derdr tamm duyim uzatmiyim buyutmiyim sorgulamiyim.
      Şu an hem saglik hem maddi acidan baya kotu bir donemde. az oncede dedi ki ilsikimiz biterdr bu zaman biter ama bu surecte bitmezse bir daha hiic bitmex.
      Bilmuyorm kafam cok karisik

• Değecek biri olsaydı kendimi ona tekrar tekrar tekrar sevdirirdim

0|0
    0|0
    • Onceden degecek biriydi de Şu an bilmiyorum

• Zaten yeni baristik 2 ay oldu barisali. barsmadan once cok kotyydum. gunduz yalandan mutluyum ayaklarina yatip geceleri sabhlara kadr agliyordum. simdide oyle zaten cok ozluyorum seviyorum yani kenxu sevgimden eninin ben😑

• Erkek işte. Sıkılmış... Bu aralar dikkatli ol. Aldatılabilirsin

0|0
    0|0
  • Emin olunca dönersin der yol verirdim sanırım

0|0
    0|0
  • Ayrılırım. hem kendini tartar

0|0
    0|0
  • Ayrilirim işim olmaz

0|0