Bekarlık sultanlıksa neden çoğumuz hayatımızı paylaşacağımız birilerini arıyoruz?

Gizli Üye
“Bekarlık sultanlıktır” cümlesini sık sık kullanırız. Peki bekarlık sultanlıksa neden çoğumuz hayatımızı paylaşacağımız birilerini geziyoruz? “Bekarlık sultanlıktır” diye kendimizi mi avutuyoruz?
Bekarlık sultanlıksa neden çoğumuz hayatımızı paylaşacağımız birilerini arıyoruz?