Çalışanıma aşık oldum ama o beni patronu olarak gördüğü için kesinlikle duygularıma karşılık vermiyor. İş hayatımız aşka engel mi?

2.5 senedir beraber çalıştığımız mühendis çocuğa aşık oldum. Ben ona pas atsam bile asla patronu olduğum için karşılık vermiyor belkide kendine göre saygısızlık yapmak istemiyor. O kadar belli ettim ki onu sevdiğimi artık açık açık söylemediğim kaldı yani. Sizce ben mi açılsam? Patronuyum diye sizce ters teper mi durum, yanlış anlar mı beni?

0|3
2574

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 74

• onun size karşı bir hissi var mı
    yani bunu belli ediyorsa açılın
    eğer belli etmiyorsa boşverin gitsin

0|0
    0|0
  • Duygularıma karşılık vermezsen kovarım de 😀

6|2
    0|0
  • Açık ve net bir şekilde söyle gitsin.

0|0
    0|0
  • Birşeyler in olduğunu anliyordur muhakkak fakat dediğin gibi patrona saygısızlık olmasın diye birşey istemiyordur hatta ve hatta bu patron yollu benimle eğlenmek istiyor düşüncesine bile kapilabilir oyuzden bence iş ten sonra ona tek başınayken veya telefondan ismi neyse Ahmet diyelim Ahmet şu saatte şurada olabilir misin sana birşey söyleyeceğim de tek basinizayken konuyu açan bence

0|0
    0|0
  • Yok ya acil gitsin olmaz sa zorla al onu 🤔🤔🤔 beyenmissin aklinda gitmiss zaten kacirma ickili binyemege gotur tozu biraz fazla kacirt sonuc artik senin

0|0
    0|0
  • Sevmek ve yüzde 50 kaybetme riski... Bunu denemeden kimse sonuç alamaz. Bu hayat böyle kartını oynayacaksin, ister kadın ister erkek ol. Mutluluk sipariş verip, ertesi gün kargoyla elimize ulaşan birşey değil. 😊

0|0
    0|0
  • Etik değil bu. Kadın erkek fark etmez. İnsan yanında çalıştırdığı işçisine farklı gözle bakmamalı...

1|0
    0|0
    • 4gün

Kötü bir niyetim yok ki ama :(

• 4gün

Ben senin niyetini sorgulamadım. SAdece etik olmadığını düşünüyorum. Öğrenci öğretmen doktor hasta işçi işveren. Etik değil.

• 4gün

Katılıyorm

• deniyosun sana bilir işyerlerinde bazı bayan patronlar erkek elemanını böyle dener işin zor önce onun bir sevdiği var mı ilişkisi aklında bri var mı öğren yoksa bir şekilde açıl ama izza et varsa sakın açılma işi direk bırakır çünki

0|0
    0|0
    • 4gün

sevgilisi falan yok :/ olsa zaten ben istemezdim ki

• 4gün

o zaman güzelce kenara çek ya da baş başa kal ya da yemeğe çıkar patronu olarak deki bak bu bir sınav değil de seni denemekte değil de sıcak kanlı iyi birirsisin falan de öv ama ağır başlı ol ben senden etkileniyorum vs gibisinden haafifi sözler söyle peki senin fikrin ne de cevap vermezse bırak gitsin işini yapsın zorlama bu kadar ya da can damarından vur oda sana karşı ilgi duyuyosa belli olur ama sonu riskli

• Maaş zam ayı olmadığı halde zam verirsen anlayacaktır. İş yerinde dizilerde olan ciddiyetsiz şeylerin olmasını istemiyor olabilir.

0|0
    0|0
  • Söyleyin tabi ki, beklemede durmak saçmalık olur sizin için. PAtronusunuz sonuçta size hiç bir zaman beklediğiniz açılma gelmeyecektir. İş size düşüyor. ;)

0|0
    0|0
  • o dakikadan sonra otorite kuramazsın..
    ayrıldığınızı düşün..
    o yüzden hiçbir çalışanıma yan gözle bakmadım..

1|0
    0|0
  • ters tepmez ama ışyerınnde bundan sonra sağlıklı bır ılışkı olmayacağını bıleceğı ıçın olumlu bır cevap vermez en fazla gecelık ılışkı yaşanır

0|0
    0|0
  • Onunla tassak** gectigini zanneder ve kabul etmez sonuçta onun gözünde onun patronusun ona kalmış değilsin ya

0|0
    0|0
  • Duygularından emin olmadığın birine.. duygularını açarsan bu durum seni üzebilir..

0|0
    0|0
  • Hislerini ona söyle. Olursa olur olmazsa olmaz dünyanın sonu değil ya

1|0
    0|0
  • Sakıncalı bence de işi oluruna birak bence. Olucaksa elbet olur.

1|0
    0|0
  • Çocuk kariyerinde hızlı adımlar atacak gibi duruyor😂

1|0
    0|0
  • bence senden hoşlanmamış veya konduramamış kafasında..

0|0
    0|0
  • İş hayatı hiçir şekilde aşka engel olmaz aksine aşk ortamı olur böyle yerlerde

0|0
    0|0
  • Direk sole sevdigini seni yakan atesi belki onuda yakıyordur çünkü patronsun isten atardiye söyleyemez

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    54

Kızlar Ne Diyor 25

• Bir tek açık açık söylemediğiniz kalmışsa bence erkekler bu kadar aptal değil. O da birşey hissetseydi bunu anlardınız zaten. Bence dile getirmeye deymez

1|0
    0|0
  • Belki de anlıyor ama sana karşı bir hissi olmadığı için karşılık vermiyor. Hatta bence kesinlikle böyle.

1|0
    0|0
  • Sevdiği falan yoksa konuş bence patronu olduğun için kendini geri çekiyor olabilir ki bu efendi düzgün biri olduğunu gösterir sende öyle abuk subuk hareketlerde bulunma yani al karşına konuş

0|0
    0|0
  • Neden bu kadar kalitenini duşuruyorsn elemanına aşık olucak kadar düşük bir seviyedemisn ya da cirkinmisn?

0|2
    0|1
    • 4gün

Aslında ulan hep işçiye mi geçirecekler birazda patrona geçirsinler şeklinde bakıldığında sevgili olun diyesi geliyor insanın :D:D

• 4gün

Eleman dediği mühendis. Amele değil. Zira sene olmuş 2018, böyle zihniyet hala var ya şaşırdım. Tersi olsa, yani patron erkek çalışan kadın olsa filimlere konu olur ama değilmi...

• 4gün

Sus beee

• İnsan yanında çalıştırdığı elemana yan gözle bakar mı? :/
    Benim patronum bana baksa iki gözüne de şiş sokarım 😋

0|2
    0|0
  • Kabul etse senin ona kıyak geçtiğini falan düşünü iş arkadaşları daha sonra.
    Patronuyla yatan konumuna girmek istemez bence

0|0
    0|0
  • Seviyorsanız konuşun bence... hayat kısa net olsun bazı şeyler... kolay bulunmuyor... gönlünüzce olsun...

0|1
    0|0
  • İşle aşkı ayırmak gerek, sonuçta etil değil. Ama eğer iş ile aşkı ayırabilirim ve onu iş yerinde çalışanım ama özel hayatımda sevgilim olarak görürüm diyorsan bence adım at ve bunu ona hissettir.

0|0
    0|0
  • Ben olsam aynen şöyle yapardım neyim varsa senindir :)))
    şaka bir yana belkide patronu olduğun kişi sana yanaşmaz

0|0
    0|0
  • Erkek birini çok sevmezse her kadına ilgi gösterebilir.

0|0
    0|0
  • İki senede anlamaması imkansız pas vermiyorsa mutlaka hayatında biri vardır ya da sana o gözle bakmıyordur..

0|0
    0|0
  • Bence söylemelisin. Yani ne kadar patronun da olsa aşk bu patrona veya çalışana bakmıyor ☺

1|0
    0|0
  • Patronusun diye değil seni istemediği için uzak duruyor. bunu anlaşmazlığa geliyorsun

0|0
    0|0
  • Farklı bir durum eğer size karşı böyle birşey hissetmiyorsa ters teper

0|1
    0|0
  • konuş onunla.

1|0
    0|0
  • Belki sevdiği vardır

1|0
    0|0
  • Ben olsam bende pas vermem o ne öyle ya