Kapat

Çalışanıma aşık oldum ama o beni patronu olarak gördüğü için kesinlikle duygularıma karşılık vermiyor. İş hayatımız aşka engel mi?

2.5 senedir beraber çalıştığımız mühendis çocuğa aşık oldum. Ben ona pas atsam bile asla patronu olduğum için karşılık vermiyor belkide kendine göre saygısızlık yapmak istemiyor. O kadar belli ettim ki onu sevdiğimi artık açık açık söylemediğim kaldı yani. Sizce ben mi açılsam? Patronuyum diye sizce ters teper mi durum, yanlış anlar mı beni?

0|3
2574

En İyi Erkek Görüşleri

• Etik değil bu. Kadın erkek fark etmez. İnsan yanında çalıştırdığı işçisine farklı gözle bakmamalı...

1|0
    0|0
  • deniyosun sana bilir işyerlerinde bazı bayan patronlar erkek elemanını böyle dener işin zor önce onun bir sevdiği var mı ilişkisi aklında bri var mı öğren yoksa bir şekilde açıl ama izza et varsa sakın açılma işi direk bırakır çünki

0|0
    0|0
    • sevgilisi falan yok :/ olsa zaten ben istemezdim ki

• o zaman güzelce kenara çek ya da baş başa kal ya da yemeğe çıkar patronu olarak deki bak bu bir sınav değil de seni denemekte değil de sıcak kanlı iyi birirsisin falan de öv ama ağır başlı ol ben senden etkileniyorum vs gibisinden haafifi sözler söyle peki senin fikrin ne de cevap vermezse bırak gitsin işini yapsın zorlama bu kadar ya da can damarından vur oda sana karşı ilgi duyuyosa belli olur ama sonu riskli

En İyi Kız Görüşü

• Bir tek açık açık söylemediğiniz kalmışsa bence erkekler bu kadar aptal değil. O da birşey hissetseydi bunu anlardınız zaten. Bence dile getirmeye deymez

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 72

• onun size karşı bir hissi var mı
    yani bunu belli ediyorsa açılın
    eğer belli etmiyorsa boşverin gitsin

0|0
    0|0
  • Duygularıma karşılık vermezsen kovarım de 😀

6|2
    0|0
  • Birşeyler in olduğunu anliyordur muhakkak fakat dediğin gibi patrona saygısızlık olmasın diye birşey istemiyordur hatta ve hatta bu patron yollu benimle eğlenmek istiyor düşüncesine bile kapilabilir oyuzden bence iş ten sonra ona tek başınayken veya telefondan ismi neyse Ahmet diyelim Ahmet şu saatte şurada olabilir misin sana birşey söyleyeceğim de tek basinizayken konuyu açan bence

0|0
    0|0
  • Sevmek ve yüzde 50 kaybetme riski... Bunu denemeden kimse sonuç alamaz. Bu hayat böyle kartını oynayacaksin, ister kadın ister erkek ol. Mutluluk sipariş verip, ertesi gün kargoyla elimize ulaşan birşey değil. 😊

0|0
    0|0
  • Yok ya acil gitsin olmaz sa zorla al onu 🤔🤔🤔 beyenmissin aklinda gitmiss zaten kacirma ickili binyemege gotur tozu biraz fazla kacirt sonuc artik senin

0|0
    0|0
  • Onunla tassak** gectigini zanneder ve kabul etmez sonuçta onun gözünde onun patronusun ona kalmış değilsin ya

0|0
    0|0
  • Söyleyin tabi ki, beklemede durmak saçmalık olur sizin için. PAtronusunuz sonuçta size hiç bir zaman beklediğiniz açılma gelmeyecektir. İş size düşüyor. ;)

0|0
    0|0
  • Duygularından emin olmadığın birine.. duygularını açarsan bu durum seni üzebilir..

0|0
    0|0
  • Maaş zam ayı olmadığı halde zam verirsen anlayacaktır. İş yerinde dizilerde olan ciddiyetsiz şeylerin olmasını istemiyor olabilir.

0|0
    0|0
  • bence senden hoşlanmamış veya konduramamış kafasında..

0|0
    0|0
  • ters tepmez ama ışyerınnde bundan sonra sağlıklı bır ılışkı olmayacağını bıleceğı ıçın olumlu bır cevap vermez en fazla gecelık ılışkı yaşanır

0|0
    0|0
  • Çocuk kariyerinde hızlı adımlar atacak gibi duruyor😂

1|0
    0|0
  • İş hayatı hiçir şekilde aşka engel olmaz aksine aşk ortamı olur böyle yerlerde

0|0
    0|0
  • o dakikadan sonra otorite kuramazsın..
    ayrıldığınızı düşün..
    o yüzden hiçbir çalışanıma yan gözle bakmadım..

1|0
    0|0
  • Hislerini ona söyle. Olursa olur olmazsa olmaz dünyanın sonu değil ya

1|0
    0|0
  • Sakıncalı bence de işi oluruna birak bence. Olucaksa elbet olur.

1|0
    0|0
  • patronuysa bunu direk olarak söylemelisin açıkça. öyle yandan yandan çaktırmakla olacak iş değil bu.

0|0
    0|0
  • Yapmayın böyle şeyler yahu.. sizin gibiler yüzünden bir yerde edebimizle çalışamaz olduk

0|0
    0|0
  • Direk sole sevdigini seni yakan atesi belki onuda yakıyordur çünkü patronsun isten atardiye söyleyemez

0|0
    0|0
  • Çocuk çok şanslı hem aşk hemde iş ikisi bir arada yağ ile bal gibi.. bence söyle

0|0
    0|0
  • Onu 2,5 senedir kovmadığın için iyiniyetlisin bence. Takdir ediyorum seni.

0|0
    0|0
  • bence sende gönlü yok hem bir sürü saçma sorunlara da yol açacağından farketmiyor gibi davranıyor

1|0
    0|0
  • Yanlis anlar. Ayrica erkek kendinden ust konumda kadin istemez.

0|0
    1|0
  • Sevgilin var mı diye sor, sonra akşam yemeğe davet et

0|0
    0|0
  • Merak etme erkek bir bayana (tabi biraz güzel) hiç hayır diyenez

0|0
    0|0
  • duygularımı gel all :) al beni laaannnnn diye bağır

0|0
    0|0
  • Tabiki engel deqil ama zorla güzellikte olmaz herseyde bir hayır vardir

0|0
    0|0
  • Belki sana göre belli ettin duygularını, o farkında değil bence

0|0
    0|0
  • Ne guzel, sanslı cocukmus keske benimde oyle bir patronum olsa 😃😃

0|0
    0|0
  • desene yeni eleman arayışına gireceksin.. isten çıkar bence

0|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    42

Kızlar Ne Diyor 24

• Sevdiği falan yoksa konuş bence patronu olduğun için kendini geri çekiyor olabilir ki bu efendi düzgün biri olduğunu gösterir sende öyle abuk subuk hareketlerde bulunma yani al karşına konuş

0|0
    0|0
  • Belki de anlıyor ama sana karşı bir hissi olmadığı için karşılık vermiyor. Hatta bence kesinlikle böyle.

1|0
    0|0
  • İşle aşkı ayırmak gerek, sonuçta etil değil. Ama eğer iş ile aşkı ayırabilirim ve onu iş yerinde çalışanım ama özel hayatımda sevgilim olarak görürüm diyorsan bence adım at ve bunu ona hissettir.

0|0
    0|0
  • Neden bu kadar kalitenini duşuruyorsn elemanına aşık olucak kadar düşük bir seviyedemisn ya da cirkinmisn?

0|2
    0|1
    • Aslında ulan hep işçiye mi geçirecekler birazda patrona geçirsinler şeklinde bakıldığında sevgili olun diyesi geliyor insanın :D:D

• Sus beee

• İşte iğrenç Türk kadını mentalitesi başka ülke kadınları neden böyle değil

• Seviyorsanız konuşun bence... hayat kısa net olsun bazı şeyler... kolay bulunmuyor... gönlünüzce olsun...

0|1
    0|0
  • İnsan yanında çalıştırdığı elemana yan gözle bakar mı? :/
    Benim patronum bana baksa iki gözüne de şiş sokarım 😋

0|2
    0|0
  • Kabul etse senin ona kıyak geçtiğini falan düşünü iş arkadaşları daha sonra.
    Patronuyla yatan konumuna girmek istemez bence

0|0
    0|0
  • İki senede anlamaması imkansız pas vermiyorsa mutlaka hayatında biri vardır ya da sana o gözle bakmıyordur..

0|0
    0|0
  • Erkek birini çok sevmezse her kadına ilgi gösterebilir.

0|0
    0|0
  • Ben olsam aynen şöyle yapardım neyim varsa senindir :)))
    şaka bir yana belkide patronu olduğun kişi sana yanaşmaz

0|0
    0|0
  • Bence söylemelisin. Yani ne kadar patronun da olsa aşk bu patrona veya çalışana bakmıyor ☺

1|0
    0|0
  • Farklı bir durum eğer size karşı böyle birşey hissetmiyorsa ters teper

0|1
    0|0
  • Patronusun diye değil seni istemediği için uzak duruyor. bunu anlaşmazlığa geliyorsun

0|0
    0|0
  • konuş onunla.

1|0
    0|0
  • Hayatımda bana ortaklık edermişim de

0|0
    0|0
  • Ben olsam bende pas vermem o ne öyle ya

0|0
    0|0
  • Belki sevdiği vardır

1|0
    0|0
  • Utangaç birimi çocuk

0|1
    0|0
  • adamin sevdigi vardir...

0|0
    0|0
  • değil tabi ki. istedikten sonra olur.

0|0
    0|0
    • teşekkürler. İlk defa farklı bakış açılarına açık bir kadınla karşı karşıya geliyorum. Kutlarım. Bu beni haklı bulmanızdan daha güzel bir olay.

• Yav canına adamın dibi. Bu açıdan bakınca çok mantıklı. Çünkü ilişkiler illa ki sallantıya uğrar. Bu da aşka yazık eder.

• Kaliteli biri ozaman

0|0
    0|0
  • bir tek filimlerde oluyor sanıyordum jsjsjs

0|0
    0|0
  • Onun hayatında biri olmadığına emin ol önce

0|0
    0|0
    • O zaman iş yeri dışında bir yerde açıl bence ona. Eğer hayır derse hiç uzatma normal patron gibi davranmaya devam et. Ama gönlü var gibi olursa belki çekiniyor olabilir diye düşün ve ona samimi davran yani konuşmanla falan rahatlasın diye

• kaç yaşında belki yaş korkusudur?

0|0
    0|0
Yükleniyor...