Sevgilim elini tutmama izin vermiyor sizce neden böyle bir şey yapıyor?

Evet kız arkadaşımla 1 hafta önce çıkmaya başladık ve elini tutturmuyor. Sizce bunun sebebi ne olabilir?

0|0
369

En İyi Kız Görüşü

• Ne kadar değişik bir karaktere sahipsin sevdiğin kız bunları bilse seni seveceğini filan mı sanıyorsun? Aksine senden nefret eder ve madem sevmiyorsun etmiyorsun Ne diye kızın elini tutmak istiyorsun? sizin gibilere gerçekten acıyorum siz kendinize Nasıl erkek ya da adam diyebiliyorsunuz? yazık bu kadar düşmeyin yere be adam olsan gider sevdiğin için herşeyi yapardın adamlıkla sevdirmeyi bilirdin kendini ama sen sevmeyi bırak insanlık Ne onu bile bilmiyorsun kendini beğenmiş egoist birinin tekisin umarım yaşattığını yaşarsın herkes gibi

0|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL
    • ben sevdiğim kızdan başkasını sevemem. O yüzden duygularımla oynayacak kız olamaz. Ayrıca 4 5 tane kız da bana teklif etti ben reddettim. bir işime yaramayacaklardı çünkü. Sevdiğim kız da diyor zaten beni unut başkasını bul diye. Ben sevdiğim kız için neler neler yaptım Bende unutamadığım için ve onun güzel yüzünü daha çok ve sık görmek için böyle bir yöntem buldum. Yoksa o kızla çıkacak kadar düşmedim. Ben elit bir ingiliz prensiyim ve bıyıklı çirkin kezbanlara yüz vermem

• Doğru söylüyorsun pardon sen şerefsizliğin kitabını yazanlardandın dimi neyse sana Allah akıl fikir versin diyip konuyu kapatıyorum Ne halin varsa gör

• şerefszlik görecelidir. Ama benim karakterim gerçekten çok muazzam bunu herkes söylüyor

En İyi Erkek Görüşü

• 1 hafta onun için henüz erken olabilir. Anlayışla karşıla üstüne gitme.

0|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 35

• Sevgilin çekiniyor olabilir.

0|0
    0|0
  • Ben olsam bende tutturmam. Siz erkekler el tutmak için mi sevgili olursunuz hayırdır?

0|0
    0|0
    • sevgilim deyil mi bu gayet normal bişi deyil mi

• Defolup git çocuk

• sensin çocuk. bıyıklarını kaç günde bir alıyorsun

• Taciz edilmiş olabilir bu yüzden travma olarak kalmış olabilir tuttugun zaman nasıl bir tepki veriyor bu da önemli

0|0
    0|0
  • Yasi kucuk ve ilk aevgilisi isen normal :) v bnce cok gzl bisi. Heycanlaniyor kalbi gump gumppp dmek 💞😍

0|0
    0|0
  • Acele etme sende. Hızlı ilerlesin istemiyor olabilir. Boşver sen tutmaya çalışma, zamanı gelince kendi tutsun

0|0
    0|0
    • normal süresi ne kadar olmalı sence

• Öğrenci misin veya ne okudun

• şu an açık öğretim konaklama işletmeciliğine kayıtlıyım. Sınavlara girmiyorum sadece harç parasını yatırıyorum askerliği erteletmek için. Önemden ziyade sadece ona yaptıklarımı hatırlamıyorum. Çoğu şeyi hatırlıyorum

• Ne güzel işte her önüne gelenle düşüp kalkan kızlardan değil demek ki

0|0
    0|0
    • ben onu gibmek istemiyorum ki. Elini tutmak istiyorum sadece

• Evet cidden. Alt yorumlara bak

• @Busedogaannnnn namusla bir alakası olduğunu düşünmüyorum

• 1 haftada izin vermemesi normal değil mi

0|0
    0|0
    • bence normal deyil

• Lan şu gizli kullanıcı halinden bir çık kendini göster o kadar erkeksen bakalım neyini beğeniyor millet

• @feyzanur000 gizliden çıksam bile bir işe yaramaz. Çünkü bu sitede resmim yok

• Abartmış naz yapıyor

0|0
    0|0
    • kızın yakın arkadaşları aklına giriyo tutma diye biliyorum. Sa. lağın kendi iradesi zekası yok arkadaşları yönetiyor kızı. Londra ya gittim beni kayboluyum diye eve çok uzak bir yere bıraktılar ben gene evi buldum. En az 15 senedir yaşadığı şehirde ve merkezin olduğu bir yerde kaybolacak kadar yav he o. Bana dedi merkezde tek başıma dolaşsam kaybolurum dedi

• Sevgili yapıyorsa bu kadarda abartmaya gerek yok bence, insan sevdiğine sarılmak ister ne var bunda

• haklısın işte bende onu istiyorum

• İlk günden elini tutmaya çalışsaydın. Bu ne hız 😀

0|0
    0|0
    • Ayrıca ben onu gibmek istemiyorum ki sadece elini tutmak istiyorum

• Emin ol kendimi, o kızı daha tanımadan günlerce savunabilcek çeneye sahibim ama sabah kalkıp işe gitmem lazım. İyi geceler tekrar

• Sana da canım

• Çünkü yeni çıkmaya başladığınız için olabilir mi?

0|0
    0|0
    • yeni ya da değil sevgili deyil miyiz yani

• ben sevdiğim için çıkmıyorum ki. Sevdiğim kıza daha yakın olabilmek ve konuşacak arkadaşım olmadığı için onunla çıkıyorum. Yoksa benim gibi bir ingiliz prensi o bıyıklı kezbana düşecek kadar onursuz, şereffsiz deyil

• AYNEN BENCE DE

• utanıyordur

0|0
    0|0
  • İyi yapiyor bende oyle uapardim

0|0
    0|0
  • Utanıyor

0|0
    0|0
  • O ne ya 10 yasinda felan mi

0|0
    0|0
    • kendisi 18 yaşında ama zekası 10 yaşından bile daha az. kızın yakın arkadaşları aklına giriyo tutma diye biliyorum. Sa. lağın kendi iradesi zekası yok arkadaşları yönetiyor kızı. Londra ya gittim beni kayboluyum diye eve çok uzak bir yere bıraktılar ben gene evi buldum. En az 15 senedir yaşadığı şehirde ve merkezin olduğu bir yerde kaybolacak kadar sa. lakhe o. Bana dedi merkezde tek başıma dolaşsam kaybolurum dedi

• @Cevat7107 dinle aram yok abi. Ama ateist de deyilim

• Sen bilirsin birşey demem

• Abdesti kacmasin diye olabiler🙈

0|0
    0|0
    • abdest osurunca bozulmuyor muydu

• Heee yani elini tutsa kezban olmicak😂 karar verin siz de bir haftalik ilişki bu ne bekliyon. Elini verse kolundan korkuyo kız 😂😂

• bana güvendiğini söyledi kız defalarca. Korkmuyor ki benden

• Günah diyemi ki erken oldugunu düşünüyor

0|0
    0|0

• Süreyle degil buluşma sıklıgına göre degilir 3. Buluşma

• haftanın 3 günü buluşuyoruz. Dün 4. oldu

• iyi yapıyo aferin kıza

0|0
    0|0
  • Daha erken olduğu için olabilir

0|0
    0|0

• Lise aşkı lise de kalıyor

• Benim ki biteceğe benzemiyor

• Evlenilecek kız oldugundan

0|0
    0|0
    • namusunu mu koruyor?

• Aynen veya daha önceden tecrübeli degildir sende zorlama

• namusla ne alaka. Ayrıca ben onu gibmek istemiyorum ki sadece elini tutmak istiyorum

• Çok yeni diyedir belki, utanıyordur.

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    15

Erkekler Ne Diyor 8

• Tek derdiniz bu olsun

0|0
    0|0
  • Utanıyor olabilir, zamana bırak.

0|0
    0|0