Sağlıklı evlilik için kaç yıl flört etmek gerekir?

Son araştırmaya göre; Amerika’da yapılan bir araştırma sonrasında, sağlıklı evlilik için çiftlerin 2 yıl 4 ay flört etmeleri gerektiği ortaya çıktı…

Boşanma oranının en yüksek olduğu ülkelerden biri olan Amerika’da yapılan bir araştırma, ideal evliliklerin sırrının evlenmeden önce 2 yıl 4 ay birlikte yaşamak olduğunu ortaya koydu.

“Gerçekten aşık olduğunuz kişi ile mutlu bir evlilik yapmak istiyorsanız, onu en az 2 yıl 4 ay boyunca tanımaya mutlaka dikkat edin”

Sizce bu süre yeterli mi?
#Meczup

1|0
5065

En İyi Erkek Görüşü

• Tanışcan elektrik varsa 3 5 aya evlencen. O sırada da tanırsın zaten temiz

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• 2 yıl 4 ay boyunca yemedikleri halt kalmıyor ki kaeı koca gibi oluyorlar sonrasında hoop ayrılık... yok arkadaş evlensende evlenmesende adamın ya da kadının sonradan kötü huyu çıkabiliyor... en iyisi gaçmak :D

2|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 64

• Flört ne uzun ne de kısa tutulmalı. Ortalama 3 sene evlilik için yeterli bir süredir. :):

0|0
    0|0
  • 1 yıl yeterli

0|0
    0|0
  • 1 sene en fazla..

0|0
    0|0
  • 7 aydan uzun olmamalı. Aile ile tanışma 5. ayda gerçekleşmeli 8. ayda eğer aileler "onay veriyorsa" (maalesef geleceğiniz ile kararı onlar veriyor) söz kesilmeli. Akabinde en geç 4-5 ay içinde evlenilmeli. Çünkü söz ile evlilik arası geçen süre uzadığında aileler boru öttürmeye başlıyor ve bu yüzden senin 8 ay içinde emek vererek büyüttüğün sevgini iki kelimeye heba ediyorlar. Yaşanmıştır tecrübeyle sabit.

1|0
    0|0
  • yerim amarikayı afrikayı orayı burayı bugunde gorsen evlensen yazılmşssa o ilişki mezara kadar surer gunun ayın yılın bı onemı yok bunda flört ermek bana gore cok boş sevdinmi sevdim zaman kaybetme evlen ayrılıkta birlikte ebedi hayatta bızlere mahsus yıllardır flört eden ayrılan ne ınsanlar gordum kalbının sesını dınle o sana dogru yolu gosterır

1|0
    0|0
  • Hiç de bir kaç kişiyi ihtiyaç yok yalnızca doğru kişiyi bulmak meselesi.. Ayran budalalrı her zaman bu işte yanılanlar oluyor.. Hele erkek ler dudağa bacağa aldanıp evleniyor sonra pişman oluyor.

1|0
    0|0
  • Çok uzun bir süre, 10 kişi denesek, neredeyse 24 sene eder. Buna da ömür yeter mi, yetmez mi bilinmez. Yaşımıza bakılırsa en fazla 1-2 flört hakkımız kalmış... :D

1|0
    0|0
  • Bence uzun 1 süreye gerek var. Nasıl 1 makineyi, programı ne kadar çok kurcalarsan, kullandıkça yeni şeyler öğrenirsiniz. Bu da öyle taki o insanı tanımak için 2 yıl belki daha fazla emin olmadan asla o adımı atmayın. Çünkü belki evlendikten sonra değişmeyeceği ne mağlum. Bunu asla bilemezsiniz. Ama severseniz insan herşeye katlanır.

0|0
    0|0
  • Artık Görücü Usulunu Benimsiyorum Bunlara inanmıyorum😎
    Bu Aralar Modum 😎

1|1
    0|0
  • 5 senelik ilişkiler bitiyor demek ki kimse kimseyi iyi tanımıyor, tanıdığını zannediyor.

2|0
    0|0
  • yıl olarak demiyelim iyi tanıyıncaya kadar emin oluncaya kadar denemek sınamak. kontrol etmek denemek için acı tatufaktan esprili. iyi anlamak karakterini ölçünceye kadar emin oluncaya kadar gerisi sana kalmış

0|0
    0|0
  • kendini evlilige sevdigine hazir hissesiyosan evlenebilirsin... Yılın onemi yok yani evliligi kaldiririm diyosan evlen karşindaki adanla uyumluysan tabı

0|0
    0|0
  • Eskiden flört etmeden evlenenlerin şu an flört ederek evlenenlerden daha uzun evlilikleri var.
    Benim tezim flortsuz evlilik daha sağlıklı. Sebebi saygı üzerine kurulması.

0|0
    0|0
  • Kelin ilacı olsa başına sürermiş, bence 1/2 ay kafidir

1|0
    0|0
  • Amerikada açıklanan hiç bir şeye inanmıyorum!

Flört ne kadar uzuyorsa, evlilik kararı ve evlilik o kadar zarar görüyor.

1|0
    0|0
  • Bizim ülkede 2 yıl 4 ay da, ya kızın abisi emmisi görür evlenirsin ya da kız hamile kalır evlenirsin

1|0
    0|0
  • Ben evlilik öncesi flört vb işlere karşıyım. Görücü usulünde huzur var bana göre...

1|0
    0|0
  • sağlıklı evlilik diye bir şey yok evlilik tamamen kumar bazen kazanırsın bazen kaybedersin inan bana 15 yıl çok iyi flört edip bir yılda boşanan insanlar gördüm.

0|0
    0|0
    • 15 yıl mı, flörtte primlerini doldurup emekli olmalarına az kalmış :)

• Sağlıklı evlilik için gereken belirli bir süre değil kişilerin birbirini iyi tanımalarıdır. Bu tanıma süreci 2 ay da olabilir 2 sene de...

0|0
    0|0
  • Amerika daki araştırma sadece o coğrafyadaki yaşayan insanları kapsar,, bide kutuplarda yapsınlar o araştırmayı,,,,6 ay gece,6 ay gündüz.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    44

Kızlar Ne Diyor 49

• Yani yeterli bence

0|0
    0|0
  • Bizim 2 yıl 7 ay oldu tamamiz biz😂
    Gerçi aynı evde yaşamıyoruz ama sayılır sanırım heralde umarim😅

1|0
    0|0
  • Birlikte yaşamak nedir ya. O zaman sırf imza için mi 2 yıl 4 ay bekliyorlarmış. :D beklemeye ne gerek var. 40 yıllık eşinden tanıyamamışım diye boşananlar var. :/ . Bence 3 , 5 hikaye bir adam namusluysa işi gücü varsa ahlaklı biriyse alın gitsin diğerlerinede gözlerinizi kapatın. ! Sevgili olmayada hiç gerek yok.

0|0
    0|0
  • Zamanla alakalı olduğunu düşünmüyorum önemli olan karşındakini doğru tanımaktır (tabii insanlar zamanla değişiyor ve bizi yanıltabiliyor orası ayrı mesele tabii )

0|0
    0|0
  • Dogru. O surede akraba gibi butun oluyosun yabancilamiyosun her huyunu biliyosun. Parcan oluyo. Gayet ideal bir sure 3 ya da 4 yıl

0|0
    0|0
  • Uzun süredir beraber olan insanlar da birbirleriyle anlaşamayabiliyor ne yazıkki bunun bir süresi yok. Birbirini tanıyana kadar..

0|0
    0|0
  • Degisir o

Ne varsa sevgi eksikliginden.
    Ha 1 yilda evlen ha 10 yilda evlen.
    Gercekten sevilmemissen ve gercekten sevmemissen yedin boku

0|0
    0|0
  • Uzattikca boku cikiyorrr arastircan ogrencen nasil biri diye herkesten en iyi 6 ayy sonraa nişannn

0|0
    0|0
  • Sağlıklı bir evlilik için flört etmek yerine karşındaki adam mı değil mi onu bilmek gerekir.

0|0
    0|0
  • bencede flört 2 yıldan fazlaya çıkınca evlilik sağlıklı olmayabiliyor

1|0
    0|0
  • Kesinlikle doğru. Bazı insanlar 5 aylık flörtten sonra evleniyorlar. Sonuç boşama oluyor.

0|0
    0|0
  • Hic alakasi yok ayni evde yasamadan kimseni gercek yuzunu gormek mumkun degil tamamen sans isi

0|0
    0|0
  • Sureyi cok uzatmamak lazim bence. Evlenince de gizem kalsin yoksa saygi bitiyor. 2 en fazla 3 derim

0|0
    0|0
  • Hiç flört etmemek en doğrusu benim arkadaşım 10 yıl konuştu evlendi boşanıyor şu an daha 2 yıl oldu

0|0
    0|0
  • Flortun uzun ya da kisa olmasinin anlami yok insan herzaman degisir kisilikler duzgun olsun yeter.

0|0
    0|0
  • Sağlıklı bir evlilik için o adamla aynı evde yaşamak gerekiyor

0|0
    0|0
  • Her insan evlenince degisirmis 😌 tanimaya gerek yok diyorum 😊

0|0
    0|0
  • Aynen bence de en az 1 sene ileride hayatını paylaşıcağın insanı iyi tanımak şart

0|0
    0|0
  • 1 bucuk yil. ideal

1|0
    0|0
  • 1 buçuk ideal

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    29

Benzer Benceler

Yükleniyor...