Evliliğe veda partisi yapılmalı mıdır? Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?

Erisa
Eskiden, bekarlığa veda partisi dendiğinde damadın yakın arkadaşları tarafından, düğün öncesi sürpriz olarak düzenlenen, özellikle de striptizci kızların dans şovu ile biten çılgın partiler akla gelirdi. Gelin ve damat arasında son an krizine de yol açabilen bu dans şovu bu partilerin vazgeçilmezdi.
Evliliğe veda partisi yapılmalı mıdır? Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?
Ama artık durumlar değişti. Günümüzde gelin adayları da bekarlığa eğlenerek, partileşerek veda ediyorlar. Hatta gelinlerde erkek dansçılarla geceye nokta koyabiliyor artık! ♫♫🎉🎉🎉🎈🍸🍸🍷🍻🍺
Evliliğe veda partisi yapılmalı mıdır? Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?