Evliliğe veda partisi yapılmalı mıdır? Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?

Eskiden, bekarlığa veda partisi dendiğinde damadın yakın arkadaşları tarafından, düğün öncesi sürpriz olarak düzenlenen, özellikle de striptizci kızların dans şovu ile biten çılgın partiler akla gelirdi. Gelin ve damat arasında son an krizine de yol açabilen bu dans şovu bu partilerin vazgeçilmezdi.
Evliliğe veda partisi yapılmalı mıdır? Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?Ama artık durumlar değişti. Günümüzde gelin adayları da bekarlığa eğlenerek, partileşerek veda ediyorlar. Hatta gelinlerde erkek dansçılarla geceye nokta koyabiliyor artık! ♫♫🎉🎉🎉🎈🍸🍸🍷🍻🍺

1|1
1633

En İyi Erkek Görüşü

• Yakın arkadaşlarla birlikte birşeyler yapılabilir

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kadinin biri bekarliga veda partisinde alkol alip hamile kalmis cocugu zenci dogunca hersyin farkina varmis 😀tabi guluyorum ama trajedi resmen bu

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 32

• Bence de yapılmalı. Yeniliklere açık olmak, gerekiyor. :)

0|0
    0|0
  • Sen bunu yapabileceğini düşünüyorsan o kadar çok yer var ki dostum. Mesela o senin dediğin bekarlığa veda partisi barlarda, kulüplerde düzenleniyor. Gidersin çekersin bir tane yani eğer ayrılık sonrası yapabileceğine inanıyorsan PARTİyi ama içersin ayrılık sonrası ona sözüm yok. Ben hiç içmedim mesela bu demek değil ki karaktersizler içmiyor üzülmüyor 😂. Bekarlığa veda dediğine de olumlu bakıyorum yani erkekler yapıyorsa siz de insansınız yani ben kız arkadaşımla yaptığım için 😜

0|0
    0|0
  • Bence zaten bekarlığa veda partisi hiç yapılmasın evlendiğimiz kişiye saygımız olsun biraz özellikle o partilerdeki son kısım hiç olmasın ben karşıyım 😂😂 evliliğe veda partisi olabilir mantıklıymış bak aferin kız ilk defa kafan çalışmış yaratıcı bir fikir bulmuşsun jsjajajajajaja

1|0
    0|0
  • Sevgilinden ayrıldığında parti yapıyorsan evlenirkende yapmanda bir sakınca yok. Ters çelişki yapmadığın sürece bu soğru üzerinde hareket etmekte fayda var.

1|0
    0|0
  • Aklıma bu geliyor

1|0
    0|0
    • Ahahaha 😂😂 ilk kez görüyorum bu haberi...
      Çok komik

• Damat şanslıymış iyi ki siyahi doğmuş beyaz olsaydı öyle giderdi

• Bence de boşanan herkes evliliğe veda partisi yapmalı :)) Evlenecek olanlar bekarlığa veda yapıyor da biz boşananlar neden yapmıyoruz? Hadi bir parti yapalım boşanan tayfa olarak :))

1|0
    0|0
  • Bizim kültürümüze uygun olmayan birşey. En azından benim kültürüme. Bu nedenle böyle birşey yapılmamalı.

1|0
    0|0
  • O zaman doğunca insanlar mutlu oluyor hayırlı olsuna geliyor ölünce de gelsinler

1|0
    0|0
  • Saçmalık başka bir sey degil Türkiyede yapan da çok nadirdir zaten.

1|0
    0|0
  • Doğru kişiyle evlenirsen boşanmaya hiç gerek kalmaz

0|0
    0|0
  • bence saçma hatta bekarlığa veda partiside gereksiz ben yapmazdım yaptırmazdım da. Karşımdaki kişiye saygım olması en önemli şey

1|0
    0|0
  • Şimdi aleme karşı alem ama kadınlar kendi aralarında fucbudd alın yanınada takılın onudaki ben söyleyeyim jdjdnd

0|0
    0|0
  • Bu kızın dişleri çok tatlı :D :D

1|0
    0|0
  • Evlilik dayanılmaz bir hale gelmişse neden olmasın?

0|0
    0|0
  • bizim kızlar görselde ki gibi parti yapabilirler mi

0|0
    0|0
  • Evlenmek mi o ne

1|0
    0|0
  • beni de çağır :D

1|0
    0|0
  • 'Erkek dansçı' kısmı harici sorun yok.

1|0
    0|0
  • Her gün yapıyorum

1|0
    0|0
  • Bana saçma geliyor yapmam.

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    12

Kızlar Ne Diyor 15

• Ya bizim bir arkadaş veda partisinde def çaldırıp oynamıştı acaba o dediklerin ben gittikten sonra mı oldu 😮

1|0
    0|0
  • Evet dogru bence mukemmel oluyor ama ben erkek getirtmem sevglim beni keser 😂😂 toplicam kız arkadaslarımı kücük bir yatta bogazda eğlence düzenlemeyi düşünüyorum 😍😍😍

0|0
    0|0
  • Iki tarafta yapmamali belki bir ihtimal evde kendiaralarinda bu kadar zahmet çekmesinler.

1|0
    0|0
  • evet yapılsın😋
    ama eşimin partisin de kız olamaz😄

1|0
    0|0
  • Saçma. Veda edilecek kadar hüzünlüyse evlenmesinler sanki zorla

0|0
    0|0
  • Bizde yapicaz bekarliga veda partisi o arkadaslariyla ben arkadaslarimla

0|0
    0|0