Türkiye'nin en çok kullanılan aşk sözcükleri belirlendi. Siz sevgilinize/eşinize nasıl hitap ediyorsunuz?

Meczup_Hatun
Aslında sonuçlar bizi hiç şaşırtmadı. Büyük bir çoğunluk sevgilisine/eşine sevgisini ifade ederken "AŞKIM, CANIM, SEVGİLİM, HAYATIM" gibi klasik aşk sözcükleri kullanmayı tercih ediyor.
Türkiye'nin en çok kullanılan aşk sözcükleri belirlendi. Siz sevgilinize/eşinize nasıl hitap ediyorsunuz?
Şaşırtan sözcükler ise diğer kutusuna yazılanlar oldu. İşte size birkaç örnek: Kociş, merinosum, nefesim, benim, aşkoş, dünyam, beyzadem, pamuğum, zuzu, kocişkom...
Türkiye'nin en çok kullanılan aşk sözcükleri belirlendi. Siz sevgilinize/eşinize nasıl hitap ediyorsunuz?
Siz sevgilinize/eşinize nasıl hitap ediyorsunuz? Ona sadece ismiyle mi sesleniyorsunuz yoksa sadece sizin kullandığınız özel bir aşk sözcüğüyle mi hitap etmek hoşunuza gidiyor?

#Meczup
Aşkım
Hayatım
Bebeğim
Sevgilim
Erkeğim/kadınım
Yavrum
Diğer
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Türkiye'nin en çok kullanılan aşk sözcükleri belirlendi. Siz sevgilinize/eşinize nasıl hitap ediyorsunuz?