Evlilikte zor olan şey nedir?

• Saygıyı koruyabilmek.
    A seç
  • Sadık kalabilmek.
    B seç
  • Aşkı ilk gün ki gibi taze tutabilmek.
    C seç
  • Birbirine tahammül edebilmek.
    D seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

1|0
8674

En İyi Erkek Görüşü

• Evlenmeden bunu bilemeyiz fakat bence en zor olan sevgi ve saygıyı yitirmemektir. Onlar gittimi cehennem olur.

6|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sorumluluk bence çünkü bekarken çok rahatsız sonuçta ailemiz var bizden önce herşeyi düşünen ama evliyken yürütmemiz gereken bişeyler var evin geçimi aile çocuklar eş..
    O yüzden en zoru sorumluluk bunu göze alamayan evlenmesin bir zahmet..

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 73

• En önemlisi saygı.

1|0
    0|0
  • saygıyı korumak ve tahammül edebilmek sanırım

2|0
    1|0
  • Evlenmek için para bulmak kız ayool

1|0
    0|0
  • Bence en zor olan konu konuşmak. İnsanlar konuşsa neler yapacak ama işte.

2|0
    0|0
    • ;)) görüşüme bir bakar mısın

• @PoMaysa O zaman da mutsuz hayatı yaşamak zorunda kalıyor insanlar. En iyisi benim gibi evlenmemek konuşup konuşmama derdim yok :D

• Bencede
      Ben hep diyorum evlenmeyin diye

• Tahammüldür sürekli aynı evde bulunmak bir de

3|0
    0|0
  • En başta evli olmak zaten zor sonra
    düşünsene istediğin saatte eve gidemiyorsun gitsen evdekini Biyere bırakcan bıraksan bu seferde eğlenirken aklın onda kalacak bune laaaa ne evliliği yaaa ben anlatınca daraldım birden dkdldlldf

1|0
    0|0
  • A dedim

1|0
    0|0
  • Her turlu davranisina tahammul edebilmek

2|0
    0|0
  • Zor yok ya kolay bence

1|0
    0|0
  • bence sadık kalabilmek daha zor. çevremde ne kadar evli erkek arkadaşım varsa hepsi karısından başka kızlara da bakıyor. bu benim bile hoşuma gitmiyor uyardığım zamansa ben kötü oluyorum.

2|0
    0|0
  • Bence hepsi

2|0
    0|0
  • Birbirlerine tahammül etmek.

P. S. sen niye sürekli evlilik soruları soruyorsun? :D

2|0
    0|0
    • Aslında sevgililik adı altında sorardım soruları ama burası Müslüman ülke rahatsız olan üyeler oldu bende aklıma gelen soruyu evlilik adı altında soruyorum. Merakın gitti mi :D

• İyi görüş falan yapmam artık

• Nasıl istersen

• evliliğin çocuk oyuncağı olmadığını kavrayıp sorumluluk alabilmek. iyi günde kötü günde diye evlenir herkes...

2|0
    0|0
  • Birbirine tahammül edebilmek ve sadıklık

2|0
    0|0
  • Tahammül

2|0
    0|0
  • Aşkı ilk günkü gibi taze tutabilmek. Hiç evlenmedim ama çevremde gördüklerimden yola çıkarak en zor şeyin bu olduğunu söyleyebilirim..

1|0
    0|0
  • Hepsi. Ek olarak çocuklara iyi bir gelecek verebilmek

2|0
    0|0
  • Kendinden ödün vereceksin karşındaki de ödün verecek ve bir orta yol bulup saygıyı da muhafaza ederek devam edeceksin

1|0
    0|0
  • Bir birlerine tahammül etmek.
    Her halde.

2|0
    0|0
  • Aynı gün gibi sevebilmek

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    53

Kızlar Ne Diyor 85

• Tahammüldür. Bunu doğuranda iletişim

2|0
    0|0
  • Aşkın tazeliği bence.

1|0
    1|0
  • Aşkınızı ilk gün ki gibi koruyup kollayıp sevgiye dönüştürebilirseniz; aşkla sevgi karışımı mükemmel bir ilişki olur. O aşkta; saygı, sevgi, sadakat, heyecan bitmez. Çünkü ilk gün ki gibidir ne senden gitmiştir ne ondan Allah herkese böyle bir aşk nasip etsin. Amin..🙏🏼🙏🏼🙏🏼

2|0
    0|0
  • Bizim toplumumuzda şoyle bir algi vardir evlenmiyosa ya bakire degildir cirkindir kimse almiyodur vs o yuzden 5 yasindaki kizina ceyiz duzmeye baslayan milletiz 18 yasina gelen kizin etekleri tutusuyo acaba evdemi kalacam diye. Sirf millet alicisi var ya da yanliz kalmayayim ya da kocisim kocisim ben evliyim bak parmagimda yuzuk var modunda gezmek icin evlenilmez.2 senelik evliye evlilk guzelmi diye sorulmaz guzel diyosa 6. yilinizda goruselim de. zaten coguda ben yandim baskalarininds badi yansin banane ya da bekarlarin relax rahatligini kiskandigi icin onerir. mukemmel evlilik yok onemli olan sabirli olup bu yuku tasiyabilmek. Ben bekarim simdiye kadar isyerimdeki butun is arkadaslarimn eşleri kiskanclik yapti isyerine gelip ters ters bakmalar cabalamar zoraki mutlu tablosu cizmeye calismalar ya da marketteyim biri beni inceliyo uzun uzun bir anda bakiyorum yanindaki kadin kocasina bskacagina bana ters ters bakiyo oyle bir evli kadin olacaksam omrumun sonuna kadar bekar kalayim. ha umrumdalarmi degiller her bekar kizin eslerine ilgi duyacagi paranoyasi var halbuki ask evliye bekara bakmaz kocasini fiziksel aldatan cok hele sosyal aldatanlarin sayisi yuzde 90larda. Yani bu ulkede bekar olmak zor psikolojik baski cok ama ha birgun oyle bir adam cikarki bu adam dersin. Gerekirse evlenmezsin bundan 50 sene once deilki yalniz kalasin kurslar var hobiler edinirsin yaslanincada yaslilar evine kaydolursun. yani yalnizliktan korkmaya gerek yok

1|0
    0|0
    • EİG'lik yorum olmuş. Her cümlenize katılıyorum.

• Teşekkürler :) @Ceyrekmuhendiss normalde konuskan degilim ama boyle tam benlik bir konu gelmis elime kacirirmiyim heleki insanlar evliligi bir anlik seylere cinsellik, macera gibi bakarak karar veriyor 1 ay sonra ks ye gelip bosanmis kadina ne gozle bakarsiniz evlenirmisiniz cocuklu kadini alirmisiniz gibi kendilerini 2. el urun gibi gorerek daha cok yanlis yapiyorlar. Erkege birsey olmuyo bizim ulkede o yine bekar olarak evleniyor ama kadin herzaman dislaniyor malesef

• Çok haklısın şaka maka hepsini okudum

• Aşk.

2|0
    0|0
  • Hepsi zor ama seviyorsan ve seviliyorsan hepsinin üstesinden gelebiliyorsun.. saygıda oluyor o zaman aşkta oluyor , bazen tahammülsüzlük oluyor.. ben bu adamla mı evlendim diyip kızıyorsun.. ve o senin gönlünü almanın yolunu biliyorsa 10 dk sonra evet ben bu adamla bu yüzden evlendim diyip boynuna atlıyorsun 😇🙈güzel evlilik tavsiye ederim 💜

2|0
    0|0
  • Sadık kalabilmek

1|0
    0|0
  • Evlenmek zor baya

1|0
    0|0
  • Komple evliliğin kendisi 😂

1|0
    0|0
  • Sorumluluklar