Çok aşıksanız, aileniz size karşı çıkıyorsa ailenizi karşınıza alır mısınız?

Sevgilinizin yanında mı? Ailenizin Yanında mı?

#Meganluv #Meganluv

• Eğer Değecekse Alırım
    A seç
  • Ne Olursa Olsun Almam
    B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|1
3754

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 53

• Eğer çok aşıksam ailem bunu görür zaten, karşımda durmaz.

1|0
    0|0
  • alırım abi benim hayatım benim sevdiğim kişi amma iyi amma kötü oda kavun değil ki koklayıp iyisini bulsak herkes kaderinde nasibinde na varsa onu yaşıyor kimse kötü bir birliktelik yapmak istemez ama istenmeyep sebepler kötü olabiliyor
    kötü dediğin iyi
    iyi dediğinde kötü olabilir
    ben bireysem benim kararıma saygı göstermeyecekse hiç yanımda durmasın daha iyi

1|0
    0|0
  • Noldu Sıla'nın ailesi karşı mı çıkmış. Gerçekten seversem ailemi ikna ederim en azından kararlarıma saygı duyarlar sonuçta ben bir ömür geçiricem onlar değil

1|0
    0|0
  • aileniz ne olursa olsun uygun bir şekilde izahınızı yaptığınızda bir yere kadar karşınızda olur ama daha sonra çocuklarının üzülmesini istemezler ve size destek çıkarlar.

0|1
    0|0
  • hiçbirşey için ailemi karşıma almam.

gizli saklı yaparım.

1|0
    0|0
  • ben karşı çıkacaklarını sanmam

1|0
    0|0
  • ben aşık olmam asla ailemi de kimseye değişmem kusura bakmasınlar.

1|0
    0|0
  • ailem benim kendi iyiliğimi ister bir bildikleri vardır

1|0
    0|0
  • hiç düşünmem..

1|0
    0|0
  • Benim sevdiğim kıza ailem karşı çıkmaz.

1|0
    0|0
  • Elimi sallasam ellisi ama ailem gibisini bir daha bulamam.. O yüzden aileyi seçiyorum.

1|0
    0|0
  • alırım niye almayım onlar mı evleniyor :)

1|0
    0|0
  • Hayir

1|0
    0|0
  • Değecek şekildeyse alabilirim

1|0
    0|0
  • Orta yol

1|0
    0|0
  • Ben ailemi karşıma alacak kadar deli değilim

1|0
    0|0
  • gözün görmezde bu kadarda değil herhalde?

1|0
    0|0
  • Hiçbir şekilde ailemi karşıma almam sevgilime de aldırtmam. en son ilişkim bu yüzden bitti zaten. ailesinin istediği birisiyle evlenmesi yan da çıkması en doğrusu. evlilikte sadece kadın erkek almıyorsun sonuçta ailesini de alıyorsun tabiri caizse...

0|0
    0|0
  • Değecek Biriyse Alırım

0|0
    0|0
  • Çok zor bir soru. Aslında almam. Ama ben o kadar sevmişse ailemin de inadı kırılır herhalde.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    33

Kızlar Ne Diyor 36

• Hayir aileye karsi gelinmez aile ne diyorsa haklıdır 😄 yoksa Sılanın ailesi Ahmeti istemiyormuymuş😄😄

1|0
    0|0
  • Almam.

1|0
    0|0
  • ailemin.

1|0
    0|0
  • Ne yardan ne serden gecerim, iki tarafinda gönlünü yapar yarinden de vazgecmem.

1|0
    0|0
  • Ailemi karşıma almak istemem zira haklı çıkıyorlar.

1|1
    0|0
  • karşıma almam inanın ailenin yenisi diye bir şey yok onlar bizim için en doğrusunu isterler bence tatlı dille durumu açıklamak daha iyi ama oda olmasa bile ailemi ezip geçmem İNŞALLAH ailene bu kararın senin için en doğrusu oldugunu anlatabilirsin ALLAH yardımcın olsun

0|0
    0|1
  • Alırım.

0|0
    0|0
  • Eger degecekse alirim. Artik su yaşımda, ailemden uzak bir hayat yaşıyorum. Zaten mesfeler yuzunden sene de 1 defa gorusursek şanslıyım demektir.
    Kendi hayatımı kendi kararlarimla kurmam ve yönetmek gerek.
    Daha genc ve ailesiyle beraber yasayan hic evlenmemis kisiler icin, bu sorunun cevabi b) olabilirdi.

0|0
    0|0
  • alırım sanırım

0|1
    0|0
  • Ailemi ikna etmenin bir yolunu bulurum, ilk başta tepkilerini koysalarda sonradan su akar yolunu bulur.

1|0
    0|0
  • Şu hayatta kimsenin kolay kolay buna değebileceğini zannetmiyorum o yüzden almam.
    Ki hakedeceğini bilsem eğer değil ailem tüm dünyaya sırtımı dönerim

0|0
    0|0
  • Aileme ihanet etmem mümkün değil. Benim için iyi biri olacaksa zaten onlar da ister lâkin öbür türlü ailemin sözü geçerli.

O değil de Sıla n'alaka?

0|0
    0|0
  • Abim okeylerse her şey mümkün.

0|1
    0|0
  • Alırım.

0|1
    0|0
  • Benim kararına saygı duymalılar, kimsenin kalbini kırmam ama onların isteklerine de kurban olucak değilim

0|0
    0|0
  • Alırım

0|1
    0|0
  • Ailemi karşıma almazdım.

0|0
    0|0
  • Evet karşı çıkarım

0|0
    0|0
  • Almam.

0|0
    0|0
  • Suna adım kadar eminim. bir baskasi için ne kadar vazgeçersen o kadar pişman edecekler

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    16
Yükleniyor... ;