Sevgiliniz/eşiniz kötü kokuyor olsaydı kalbini kırmadan ona nasıl açıklardınız?

Ya da hiç söylememeyi mi tercih ederdiniz? Sanırım en kötü şey olsa gerek bir taraftan söylerseniz kırılacak bir sevgili diğer taraftan söylemezseniz kırılacak bir burnunuz olacak..😅 Evet beyler bayanlar merdivenden kayanlar gece gece bu soru nereden aklıma geldi bilmiyorum..😂😂

#Mademoiselle88💕

2|1

En İyi Erkek Görüşü

• Sevgilim/eşim bana nasıl kötü kokabilir? Eğer bana kötü kokuyorsa nasıl sevgilim/eşim olabilir? Belki bazı insanlara iğrenç gelebilir fakat insan sevince diğer insanları tiksindirecek durumlar tatlı gelebiliyor. Örneğin başka insanların ter kokusundan iğrenip rahatsız oluyorsam kendi eşiminkinden zerre rahatısz olmam.

6|1
    1|0
    • Aynı şeyi düşünüyorum.

• Bak buna sonuna kadar katılıyorum çünkü banada öyle geliyor hatta normal ten kokusu diğer herkesten farklı geliyo anlatamam yani..

En İyi Kız Görüşü

• Kokudan durulmayacak gibiyse söylerdim sanırım, şakaya vururdum azcık. Ama normal bir şekilde terlemişse bu hoşuma bile gidebilir.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 122

• Bunun kırılacak bir tarafı olduğunu düşünmüyorum, terleme insani bir olgu sonuçta. Kokuyorsa açık açık söylerim, o da onun önlemini alır.

1|0
    0|0
  • Kötü kokudan kastın ter ise kadınımın ter kokusu bana çekici gelir.

3|0
    2|0
  • Sevgilim veya eşim ise karşılıklı saygımız var demektir. Buda söylemem gerektiğini ortaya çıkarır

1|0
    0|0
  • Samimi olarak söylüyorum, sevdiğim kadının ter kokusu bile beni rahatsız etmiyor. Sevmek çok başka bir boyut. Hele aşık olmak çok daha başka.

Keşke yine sevebilsek, yine aşık olabilsek. Hepsi geçmişte kaldı bitti, silindi gitti.

8|0
    0|0
  • hiç öyle birine rastlamadm ya da benim burnum koku almiyo 😄 nerde oldugumuza bağlı tabi disardaysak söylemenin bir anlami olmaz. iliskinin boyutuna bagli olarak evdeysek beraber duş alalım derdim 😏

3|0
    0|0
  • Bende kotu kokucak biseyler yaparim kendime... boylece onun farkindaligini artirir.. utanmamasini saglarim... bana kotu kokuyorsun dediginde kendisininde kotu koktuunun farkina varicak duzelticektir kendini... insan yeter ki kirmak istemesin... cok cozumu var...

3|0
    1|0
  • Açıklamazdım, kokusuna katlanırdım.

2|0
    0|0
    • Zaten bilimsel olarak kötü kokuyu 2 dkdan sonra almayız. Bu da adaptasyonun bir kanıtıdır. 🖒

• Sadece gider onun için güzel bir parfüm, losyon, krem, koltuk altı için Tıklayın on, şampuan ve saç kremi alıp hayatım bunu denesek mi sıkıldım ve eminim tenin ve saçınla mükemmel uyum içinde olacaksınız derdim

4|0
    0|0
  • eşim veya sevgilim olsaydı benim nasıl biri olduğumu bilmiş olurdu direk yüzüne ya güzelim bir duş al mis gibi kok derdim ya da gel sana yoksa deodarant alalım güzel kok derdim

1|0
    0|0
  • Kalbini kirmak istemiyorum ama bu koku ney lan kalk git duş al gel derdim. Kalbi kirilmazdi. :)

1|0
    1|0
  • Sularda maşallah gürül gürül akıyor bu günlerde derim

2|0
    0|0
  • Her seferinde bir mazeret uyduracağıma, ilk başta direkt söylerim olur biter.

2|0
    0|0
  • koku terse normal herkez terler ama terledıgını anlamayacak kadar kusurluysa bence bıter o ılskı daha kendını tanımayan bayan ya da erkekten bı cacık olmazz..

1|0
    0|0
  • Burnum kırılsa da söylemem.😂

2|0
    0|0
  • Karşılıklı uygun usluplarda söylenmeli kimse kirilmamalı.. daha düzenli daha tutkulu sarmaş dolaş ilişkiler için... Iştah kaçıracak anılarımız olmaması güzel anılacak anlar yaşamak için titiz olmalı insan..

1|0
    0|0
  • Kötü koktuğunu düşündüğü zamanlar bile mis gibi dolaşan bir sevgilim var. Gerçekten kötü kokacak olursa bir gün "Pişt! Fıstık! Gel banyo yapalım, bugün çok sıcak." diyeceğim.

1|0
    1|0
  • iyi bir parfüm alıp "bu kokuya bayildim, hep koklamak istiyorum" diyerek ona hediye ederdim.

1|0
    0|0
  • Bence bir duș alip rahatlamalisin canim seni çok gergin goruyorum... Derdim

3|1
    0|0
  • böceğim gel rusyaya taşınalım
    neden
    eşyaları biyolojik silah olarak satarız extra gelir olur derdim o anlardı :)

2|1
    0|0
  • sevgilim yok olsa derdim git bir rool on sur diye 😂

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    102

Kızlar Ne Diyor 115

• soylerim yani hele sevgilimse alinacak bir sey yok. yaz gunu terlemissin koku hasıl olmus bir duş al ferahlarsin askim derim.

3|3
    1|0
  • Hayatım bugün biraz terlemişsin sanırım havlu hazırlayayım mı duş almak ister misin

5|3
    2|0
  • bir zamanlar erkek arkadasmla sahilde yuruyorduk ter kokusunu hissettim hayatm ter kokuyosun yazın normal bnde terlryebilyorum yani ama deodoran vs ıyı glyo bana dedım sende denemelisn heralde cok incindi ogun ayrldk buyuk kavga ettık yok bn kokmam yok terlemedim yok bn buyum yok begenmıyosan bilcgn iş aman bı gıt ya dedım 1 gitti pir gıttı yani

2|1
    0|0
  • Direk söylerim git yıkan diye :D kalbi niye kırılsın ki :D şahsen ben kırılmam. Sonuçta hepimiz insanız

1|1
    0|0
  • Eşim sonuçta kötü de o an kokabilir hiç sorun değil. Aşkım istersen bir duşa gir ter kokuyorsun sanki derim. Ayrıca onu ben uyarmayacağım da kim uyaracak. Eşiyim.

1|1
    0|0
  • Alırdım karşıma güzelce konuşurdum onu kırmamaya çalışarak. Bazı şeyler ne kadar seviyorsan da sev belli bir süre sonra katlanılamaz hale gelebilir. Ağız kokusu yüzünden boşanan çiflerin sayısı yantsınmayacak kadar çok çünkü. Buna nasıl bir çözüm bulabiliriz bende sana destek olayım bu konuyu halledelim gibi birşeyler söyleyebilirim. Sonuçta bazı kokular bazı hastalıkların tetikçisi ve belirtisi olabiliyor. Mesela TIP 1 diyabet hastası olanların ağızları kokar. Bunun onların dişlerini yıkamamaları ile alakası yoktur. Keton oranı yükseliyor ve oda ağızda koku yapıyor. Ketonun yükseldiği bu ağız kokusundan anlayabiliyorsun mesela. Bazen de hastalığın nüksettiğini anlamana yardımcı oluyor. O yüzden hiçbir zaman önyargı ile yaklaşmamak lazım kimseye.

0|0
    0|0
  • Şakaya vurarak söylerdim. Ya sende leş gibi kokuyorsun biraz dedodorant kullan be hahaha tarzı. 😂 ya da bir duş jeli bir parfüm hediyesi falan

1|0
    0|0
  • Parfüm hediye ederim

1|0
    0|0
  • "Banyo yaptığında tenine yayılan o koku, o tazelik hissi başımı döndürüyor. Sık sık duş al ki bu his hiç bitmesin aşkım" derdim.

3|1
    0|0
  • Koku hassasiyeti olan bir insan olarak söylemeden geçemem. Er ya da geç söylerim. Ondan uzaklaşacağıma uygun koşullarda söylemek ikimiz içinde daha iyi olur. Söyleme tarzım karşımdakinin kaldıracağı şekilde olur. En azından buna dikkat ederim.

2|1
    1|0
  • ben bikere söylemiştim söylerken utandım ama söyledim yani 😂😂

1|1
    0|0
  • aşkım evde sular mı kesik derdim mal değilse anlardı o da

1|0
    1|0
  • Banyo seni çağırıyor Aşşkımm 😂

1|0
    0|0
  • ona parfüm hediye ederdim beni kırmamak için sürekli kullanmak zorunda hissetmesini sağlardım. koku konusunda çok hassasım baktım bu da çözmediyse durumu direk ayrılırım

0|1
    0|0
  • Sevgili neysede eş nasıl çekiniyor eşim bana söylemese daha çok kırılırım eşler birbirlerinin eksiklerini giderir çünkü eger bunu söyledi diye kırılan eş varsa eş değilidr

3|1
    0|0
  • Islakken çok tatlı oluyorsun, benim için yıkanır mısın?

2|1
    1|0
  • hayatım ben bir duş alayım bugün çok yoruldum ve de terledim kendi kokumdan tiksindim sanda rahatsızlık vermeyeyim derdim. kızım sana söylüyorum gelinim sen anla misali.

3|1
    0|0
  • "Aşkım hadi kalk birlikte bir duş alalım"

1|0
    0|0
  • git yikan artik derim :D

1|0
    1|0
  • parfüm filan alirdim vücut losyonlari kese filan hediye ederdim.😂😂

1|1
    0|0
  • Kızlar Devam