Sevgiliyle ne sıklıkta buluşmak, ilişkinin heyecanını korumaya yardımcı olur?

zarafetlik
Bazıları neredeyse her gün görüşüp, telefonda saatlerce konuşuyorlar. O kadar konuşacak ne olabilir ki? İlişkinin heyecanının kalmadığını düşünüyorum böyle olunca.
Sevgiliyle ne sıklıkta buluşmak, ilişkinin heyecanını korumaya yardımcı olur?
Siz ne dersiniz? Ne sıklıkla görüşülmeli ki heyecan devam etsin?
Haftada bir gün görüşmek yeter, İlişkinin özlemini canlı tutar.
Telefonla gün içinde defalarca konuşmazsam rahat edemem.
Uzak ilişki yaşıyorum, üç ayda bir ancak görüşüyoruz ama heyecanımız hiç bitmiyor.
Sevgilim yok.
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Sevgiliyle ne sıklıkta buluşmak, ilişkinin heyecanını korumaya yardımcı olur?