Sevmediğiniz biri ile sırf aileniz uygun gördü diye evlenir misiniz?

Subarusti
Merhaba arkadaşlar çok saçma değil mi ya sırf aile uygun görüyor diye sevmeden aşık olmadan biri ile evlenmek? Siz olsanız ne yapardınız? Aileniz üstelese "onunla evlen zengin aile, akraba filan" diye üzerinize gelseler ne yapardınız?
Edit : hayatta evlenmem benim tercihim aşık olduğum ve sevdiğim biri olmalı ailem onunla yaşamayacak ben yatıp kalkacam sonuçta yemişim uygun olmasını filan sevmediğiniz biri evlenmeyin ❤️👑👋🏻
Sevmediğiniz biri ile sırf aileniz uygun gördü diye evlenir misiniz ?

#Subarusti

Güncellemeler
+1 yıl
Hele şu çocuklarının haberi olmadan anlaşan anneler yok mu hiç sevmem işin merkezinde bizler varken kendilerince ayar yapmaya çalışmaları filan çok ilkel ve gerikafalıca bir davranış
Sevmediğiniz biri ile sırf aileniz uygun gördü diye evlenir misiniz?