Abimle yaşamaya başlıyorum?

Merhaba arkadaşlar. Benim annem ile babam ayrı ikiside evli. Annemde kalıyorum ama bu eve kendimi hiç ait hissetmiyorum yalnızmışım gibi hissediyorum. Bide kücük kız kardeşim var annemden. Babalarımız farklı. Ama o benim özüm gibi. Bide abim var aynı anne aynı babadanız. Abim babamda kalıyor ama onunda sorunları var askerden yeni geldi 9 yıllık ilişkisi askerdeyken bitti. Biraz bunalımda ne kadar belli etmese de. Abime çok düşkünüm. O babamdan kalmakta rahatsız ben annemde. O yüzden annem bize bir ev tutucak. bir de sevgilim var aynı okuldayız haftanın 2 günü. Ama yakın semtlerde oturuyoruz 5-6 km. Şimdi avcılarda ev tutucaz araya mesafe giricek işte 25 km gibi bir mesafe. Abimde sevgilimi biliyor 2 yıldır beraberiz. Birşey demiyor yani o konuda rahatım. Ama abimle yaşamam sıkıntı olur mu? Rahat olabilir miyim? Yaşayıp sorun olan var mı? Sevgilimle aramıza biraz mesafe giricek o bunu sorun eder mi? Daha sevgilimlede konuşmadım henüz. Napıcağımı bilmiyorum. Abimle yaşarsam çok mutlu olurum gibi geliyor. Çünkü bu evde yalnızım. Yaşımda 18.
Güncellemeler:
+1 yıl
Sevgilimle konuştum bu durum bizi etkilicekse şimdiden söyle dedim. O da benim sana evet hayır diyebiliceğim birşey yok sen nasıl rahat ve mutlu olucaksan öyle yap. Bizi etkilemez, yani etkilememeli. Şehir dışına gitmiyorsun ben yine senin yanına gelicem. Hergün bulusan insanlar değiliz, şimdi nasıl haftanın 3-4 günü berabersek o zaman da öyle olucak. Değişen birşey olmucak dedi. İçime su serpti birazcık🙏🏻
Abimle yaşamaya başlıyorum?
8
1
Görüşünü yaz