Erkek arkadaşım beni kullanıyor mu?

Gizli Üye
●Sevgilim beni hic kiskanmiyor. Etek giysem bile dogru duzgun karışmıyor. Dar pantolon giysem de ses etmiyor.
●Beni hiç bir arkadaşıyla ve ailesiyle tanistirmiyor. Ben ona arkadasimin sevgilisi arkadasimi ailesiyle tanıştırdı diye anlattigimda bunu çok ergence buluyor dalga geçiyor aile ile tanisma/tanıştırma konusuyla.
●Üniversite 3. Sınıftayız ve 1 yildir birlikteyiz ama bir kere bile olsun gelecege dair en ufak bir hayal bile kurmadık. Evlilik hayalini geçtim ufacık bir hayalimiz bile olmadi.
●Dışarı çıktığımızda hesabi 4 kere ben ödüyosam 1 kere o ödüyor. Maddi durumu benden daha iyi olduğu halde çoğu zaman cimrilik yapiyor. Bence ideal olan sırasıyla bir kızın bir erkeğin ödemesidir.
●Oturduğu ev ile, giydiği kiyafetin yedigi yiyeceğin markası ve parasıyla, gittigi cafenin adiyla, okuduğu okulla bölümle ilgili surekli hava atmaya çalışıyor. Ailesindeki diğer fertlerinin de (ablasi abisi kardesi vs.) bu sekilde oldugunu soyleyerek bunlarla da hava atiyor.
●Sevgili olmamiza ragmen,1 sene olmasına rağmen kendi özgürlüğünü savunuyor. Benim söylediğim çoğu seyi uygulamıyor. Herkesin özgürlük alanı var diyor. Hayatina tamamen karışmıyorum zaten ama mesela twitterda kizlari takip etmesine bile karıştırtmıyor.
●Bazen bana hic mesaj atmadan 1 gününü falan geciriyor. Benden daha erken uyandiginda günaydın mesaji atmadığı oluyor. Bazen mac izlemeyi, pes oynamayı, dizi izlemeyi film tv izlemeyi tercih ediyor ve sonra konusuruz diyor.
●Surekli erkek arkadaşıyla disari cikiyor ediyor ama benimle 10 gunde 1 kere ya da 2 haftada bir falan gorusuyor.
●Sinav zamanlari komple iletişimi koparıyor. Ama benim sinav zamanımda anlayış göstermiyor.

》》22 yaşındayız universite 3e gidiyoruz ikimizde. Beni sevmiyosun dediğimde ben sevdigimi gelip soyleyemem icimde yasarim sana hissettiriyorum bence diyor. Bana ne sevgisini soyluyor ne sevgisini hissettiriyor. Ama 1 yildir benimle. Bu cocuk beni kullaniyor mu ya. Ne dersiniz?
Erkek arkadaşım beni kullanıyor mu?