Neden yaptı bunu bana, neden duygularımla oynadı?

Gizli Üye
Eskiden beri arkadaşız, 6 7 senedir. Bigün çıktı karşıma seni yıllardır seviyorum dedi ilan-ı aşk etti. Çıkmaya başladık ve ben deli gibi aşık oldum buna. Ama 1 ay filan geçti yaptığım bazı hatalar ilişkiyi zedeledi ayrıldık. Uzun süre unutamadım onu. Bir gün kendimden geçtim şiirler yazdım gönderdim. 2 3 hafta sonra aradı beni. Mesajlar atıyo hatta unutamadım seni tarzı.

Neyse sevgili olduk yeniden, ama bu kez ağırdan satıyorum kendimi. Hatta bana dedi ki sen benim evlenmek istediğim insansın ama şu huylarını bırak falan filan. Ama davranışları soğuk bu kez nedense. O kadar şey yaşadık ağır ağır başlıyoruz herhalde dedim, tekrar bana güvenmek istiyor dedim, fazla takmadım. Birkaç gün sonra geçmiş karşıma diyor ki.. Farkındaysan senin yanında rahat olamıyorum.. Ben seninle arkadaşken daha iyi hissediyordum kendimi.. Benim sana hissettiğim arkadaşlık sevgisi.. Ve daha bunun gibi bir sürü saçmalık. Bir daha asla benimle oynama dedim ve ortamı terkettim hemen. Arkamdan geldi ama gitmeni istiyorum dedim ve uzaklaştım.

Neden oynadı benim duygularımla.. Madem arkadaşlık hissediyordun bana karşı, öyleyse neden çıktın karşıma yeniden sevgili olmak istedin benimle.. Ya bi akıl versin birisi aksi takdirde çıldırıcam.. Ne güzel unutmuştum onu ben mutluydum yeniden yalnız yalnız ne güzel.. Neden yaptı bunu neden!?
Neden yaptı bunu bana, neden duygularımla oynadı?
7
2
Görüşünü yaz