Hoşlandığım erkek ondan hoşlandığımı öğrendi. kötü davranmaya başladı. arık konusmuyor ama öyle bir bakıyorki?

bir ara sıksık uzun uzun bakıyordu şimdi önceki gibi degil yani bende bakıyordum cunku ama ben bakmıyorum neyse onemli olan o degşlde niye kötü davranmaya baslamıs olabilir. konusmuyor benle hiç :(?

0|0
33

En İyi Erkek Görüşü

• iki ihtimal var. ilki, senden gerçekten tiksiniyor ve "lan bu kız bana mı aşık" "uzaklaş lan benden" kafasında olabilir.. ikincisi, seninle egosunu tatmin ediyor olabilir.. hani zaten elde olan bir şey diyerek, seninle oynuyor olabilir :)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• hoslandıgın erkek ergenmıs.
    bıcak gibi kes ilgini alakanı, köpegin olmazsa bende bişey bilmiyorum.

0|0
    0|0
    • bende çok deniyorumda del ediyor beni valla bunda karar kılacam artık :D teşekkür ederim :)

• Y0K 0NDAN DEĞİL , 0DA SİZİN GİBİ İŞİ ÇÖZMÜŞLERDEN.. TAKTİK YAPMlŞ AKLlNCA..

• işte kararlı olsam unuturum bile denemeye çalısıyorum zaten bu aralar bende bakmıyorum salak salak kendime kızıyorum yani

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

22
  • Çünkü senden hoşlanmıyor sende onu unutmuş gibi yap

0|0
    0|0
    • yani olabilir bende öyle düşünüyorum :/

• ama onceden cok samimiydik öğrendiği gun bitti yani sani hiç tanımıyomus gibi yapıyo

• Çünkü sana umut vermek istemiyor

• TAKTİK UYGULUY0R.. HERKES AŞK PR0FESÖRÜ 0LMUŞ , KlZLAR EKEKLERİ , ERKEKLER KlZLARl ÇÖZMÜŞ YA HANİ.. HERKES UZMAN, 0 YÜZDEN İŞTE

0|0
    0|0
    • o taktiği bende biliyorumda aştı bu kendini artık

• Al işte söylesen bir dert söylemesen bir dert ölelim bari

0|0
    0|0
  • Yas kac 12 felan mı

0|0
    0|0
Yükleniyor...