Arkadaşım dediğim kişiden hoşlanıyorum?

Geçen sene hoş çocuk falan diyodum beğeniyodum ama iç içe oldukça birbiirimizi tanıdıkça hoşlanmaya başladım. Aynı bölümdeyiz. Arkadaş grubumuz var. Her fırsatta bana mesaj atıyor. Kanka manka diye konuşuyoruz ama ondanda o hisleri alabiliyorum. Bazen sarılıyo. soğuk diye elimi ısıtmaya çalışmıştı dışarda hepimiz otururken. Ten uyumumuz olduğunu bile hissedebiliyorum elime dokunduğu an. Fakat açılamam o hissediyorsa oda açılamaz çünkü arkadaşlarımız aynı olduğumuz yer aynı. Çok zor be. Ne yapıcam ben?

0|0
37

En İyi Kız Görüşü

• Seninle el ısıtma mevzusu haric aynı durumda sayılırız. Ya bence kaybedecek bir şeyin olmaz diye düşünüyorum. Cesaretini topladigin anda konusabilirsin ama bir erkek olarak ilk onun sana açılması çok daha iyi olur. Ama baktin artık duygularını içinde tutamayacaksin ya ayıp mi şöyle gitsin belki guzel seyler olur😊😊

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kanka ayagı dot ayagı o yüzden. Hep kankalarımdan teklif aldım 2 kere :D

0|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

26
  • Yerin ve arkadaslarin ne onemi var ki. Hayat ertelemeye gelmez unutma.

0|0
    0|0
  • neden olmasın bence olabilir.

0|0
    0|0
  • ne güzel

0|0
    0|0
  • hoşlan :D

0|0
    0|0
  • git konuş bence (:

0|0
    0|0
  • Açıl gitsin kankalık zarf bahane

0|0
    0|0
    • Açılamam ama :/

• Hahahha :D ilgili davran anlar zaten :D

• Eer olmaz o kafayı geçtim ben. Kardeşim o yaa. o bana şakadan vurur felan. Ben ona kıyamıyorum vurmuyorumda ☺ ona sarılsam olur mu ya da nasıl sarılabilirim. Gerçekten kardeşim gibi seviyorum

• söyle kardeşim söyle 8 yıldır seviyordum söyleyemedim benden kaçar uzaklaşır bağlantıyı koparır diye en sonunda evlendi :( öyle bir yandıki içim öyle bir acı hisse uğradımki anlatamam hayattaki en büyük pişmanlığım

0|0
    0|0
  • Kanka ayağı got ayağı diye biz sevgililermize boşuna mı dil döküyoruz hala diyorlar kanka diyor falan

0|0
    0|0
Yükleniyor...