Erkek arkadaşımın annesi beni istemediği için ayırdı?

Gizli Üye
Bir sorum var önemli. Lütfen yardımcı olun bir şirkette çalışıyorum birisi beni görüp beğendi evlenme teklif etti. Ve ailesini evime yolladı benim niyetim evlilik dedi. Ailesi geldi beni gördü. Ama beni beğenmedi boyu kısa ve zayıf dedi annesi ve akrabaları. Erkek arkadaşım bu problem değil ben seviyorum aileme de kabul ettireceğim dedi. Istemeye gelecekleri hafta annesi gelmem dedi inat etti ve işimiz kaldı. Erkek arkadaşım bize gel babam seni görsün o karar versin dedi. Kardeşi de aynı şekilde beni ikna ettiler ve gittim. Evlerinde oturdum babasıyla tanıştım yemek yedim çay içtim. Kalktım beni otobüse kadar bindirdi adam. Sonra sordum erkek arkadaşına baban da mı beğenmedi diye evet babam da soğuk bu iş olmaz yolun açık olsun diyip bitirdi aynı yerde çalışıyoruz aynı şirkette birbirmizi görüyoruz ama adam sürekli benle konuşuyor. Hiç birşey olmamış gibi. Hatta telefonda cinsel muhabbetleri bile ediyor. Hiç ayrılmamış gibi. Kıskanıyor kısıtlıyor. Sürekli bakıyor. Ama konu aile konusuna gelince ben ailemi ezemem. Allah bunu sebep olarak verdi filan diyor. Beni de bırakmıyor seninle evlenmek nasip değilmiş. Eğer yazilsaydi evlenirdik kimse mani olmazdı gibi şeyler diyor. O zaman niye ben ile konuşuyorsun hala diyorum konuşmaktan tlrahatsizsan konuşmayız diyor ben de yok çizgiyi çizelim gene konuşmayalım dedim. Ortadayiz dedim haklısın ortadayiz diyor. Susuyor aile konusunu actirmiyor sizce bu adam kendisi mi istemiyor beni yoksa gerçekten ailesi mi engel lütfen bana bir fikir verin?
Erkek arkadaşımın annesi beni istemediği için ayırdı?
4 Cevap