Akrep burcu erkekleri,siz neden böylesiniz?Aşağıda özelliklerinizi yazdım,okuyun ve soruma cevap verin lütfen.

Gizli Üye
Ses tonunuz kadife gibi yumuşak,kısık olur genelde.Kesinlikle gurur sahibi insanlarsınız.Çoğunuz yakışıklı ve genelde esmer oluyorsunuz.Bakışlarınız çok delici ve etkileyici oluyor.Tamam bunlar iyi de, devam edin bir okumaya lütfen.

Her zaman karşınızdakinin karakterini sessizce çözmeye çalışıyorsunuz.Genelde yüzünüzde özellikle ser verip sır vermeyen ifadesiz bir hal takınıyorsunuz.Bu da sizi gerçekten gizemli yapıyor.Doğanız bu zaten.Dostlarınıza son derece bağlı oluyorsunuz.Ve size yapılan iyiliği de kötülüğü de asla unutmuyorsunuz.Çok zeki oluyorsunuz,orası kesin.Bir çok dünyaca ünlü cerrah akrep burcu zaten.Ve gelelim zalimce yönlerinize.Bir kızdan gerçekten hoşlanıyorsanız,değil bunu ona hissettirmek,kendinize bile itiraf etmiyorsunuz bu durumu.Hatta kıza zalimce davranıyorsunuz.Ta ki onu sevdiğinizi kendinize itiraf edene kadar.Çok çektiriyorsunuz,süründürüyorsunuz resmen.Bir kızdan hoşlanmanız için o kızın esrarlı,bilinmeyen yönlerinin olması gerekiyor.Çünkü yolunuza çıkan bilinmeyen şeyleri en ince ayrıntısına kadar çözmeden bırakmıyorsunuz.Delici bakışlarınız karşısında sırrı kalmıyor zaten kimsenin.Üstelik bir kızdan hoşlanıyorsanız bile,başkalarının yanında ona ''şişman,bodur,çirkin vs.'' demekten de geri kalmıyorsunuz.Asla pohpohlamıyorsunuz kimseyi,söz konusu sevgiliniz bile olsa eğer saçı kötü olmuşsa ''saçın berbat gözüküyor'' diyorsunuz.Sizi seven kişi,asla sizi kıskandırmamalı,bu konuda çok katısınız.Ama sizi seven de sizi kıskanmamalı,evet etrafınızda sizin için eriyen bir sürü bayan var ama siz belki de diğer burçtan erkekler içinde sevdiğine en bağlı erkeksiniz.

Şimdi soruyorum,siz niye hoşlandığınız kıza zalimce davranıyorsunuz?Niye bu kadar ulaşılamazsınız?Ve nasıl kızlardan hoşlanırsınız?Genelde hangi burçtan kızlarla anlaşırsınız ya da size çekici gelir?Bir de son olarak (çok uzattım özür diliyorum ama) başak burcu kızları hakkında ne düşünüyorsunuz?

Hepinize şimdiden teşekkür ediyorum.
Güncellemeler:
+1 yıl
Bir de saçım uzun ama kısa kestirmeyi düşünüyorum,kısa saçlı kızları hoş bulur musunuz?

Saçımın rengi ve çok düz olması aynı linkteki gibi ama saçım uzun,linkteki gibi kestirsem aynısı gibi olucak.Sizce nasıl model?

+1 yıl
Akrep burcu erkekleri,siz neden böylesiniz?Aşağıda özelliklerinizi yazdım,okuyun ve soruma cevap verin lütfen.
5
11
Görüşünü yaz