Arkadaşlar bilgisayardan anlayanlar bakabilir mi bi ?

Gizli Üye
Arkadaşlar 3 ay önce ekran kartı almıştım önceki yanmıştı . Şimdi ben pcyle oynarken bi anda çökmüş gibi oldu dondu . Sonra reset atıyım düzelir dedim bastım ekrana sinyal gelmedi no sinyal dedi durdu . Ekranda daha sıfır . Şimdi ben kasanın içini full temizledim . Fanları filan . Kasanın arka giriş yerine takıyorum ekranın kablosunu . Ekrana sinyal gelmiyor . Ne yapmam lazım . Geçenlerde böyle olmuştu kasayı temizledim düzelmişti. Laptoptayım şuanda ekranın kablosunu buna taktım diğer ekrana laptobun ekranı geliyor ekrandada sorun yok ne yapıcam ;?
Güncellemeler
+1 yıl
Ekran kartıyla oynadım düzelti ama şimdi acılmıyor ekran geliyor yazılar geliyor sis900 FFFFF- FFFFF- FFFF gibi şeyler geliyor . Şu hani power varya onun içinide temizledim güzelce taktım onu napıcam şmidi ekrana karman çorman yazı gelyior . Kapatmaya çalıştığımda bi basmamda aniden kapanıyor pc.
Güncellemeler
+1 yıl
Sorunu hallettim arkadaşlar . ^2 tane anakarta bağlı kabloyla oynadım bide unuttuğum şu disket yerine takılan kabloyu takmamışım onuda takınca düzeldi . Hepinize teşekkürler .
Arkadaşlar bilgisayardan anlayanlar bakabilir mi bi ?