SEVGİLİM ASKERDE BANA ESKİSİ GİBİ DAVRANMIYOR?

Gizli Üye
Merhaba içimi kemiren birşey var sizinlede paylaşmak istedim. Görüşlerinize ihtiyacım var. İki yıllık bir ilişkim var. İki yıldan daha fazlada olabilirdi. Fakat, uzun bir ayrılık yaşadık zamanında ama tekrar birleştik. Sevgilim şu an askerde ve bitmesine iki ay var. Gelmesine birşey kalmadı. Bende onu sabırla bekliyorum. Askere ilk gittiği zamanlar cok iyiydik bana karşı saygılı, sevdiğini sürekli belli eden, kibar, her boş bulduğu zamanda arayıp sen olmasan burada duramam diyen, konuşacak şeyler yaratmak için orada olan olayları benimle paylaşan , benimle konuşmaktan sıkılmayan biriydi güzel gidiyodu. Fakat zaman ilerledikçe değişti. Sinirli ve ağresif oldu. Her şeye sinirlenir oldu. Bazen onu sinirlendirmemek için kelimeleri seçer oldum.çünkü hiç telefonu kötü kapatmak istemedim. Bir ara bana beni rahat bırak bir süre görüşmeyelim bile demişti. Oysa ben sadece onun yanında olmaya çalışıyorum. Sabırla bekledim aramasını, zor oldu benim için. Bir kaç hafta sonra aradı. Bunu atlattık. İzinlere geldiğinde iyi oluyor. Sorun yaşamıyoruz. Bana son derece sevecen ve aşkla yaklaşıyor. Askere döndüğünden beri yine bana kötü davranmaya başladı. Bunuda kabul etmiyor normal geliyor ona davranışları. Beni kırıyor, ağır laflar ediyor ve bunun farkında degil. Benim kırılıp kırılmamam umrunda değil. Benimde burada sorunlarım oluyor. İlgi çok bekleyen biri değilim ama bazen onun sevgisini ve ilgisine ihtiyacım oluyor. Ondan güzel şeyler duymak istiyorum. İçinden geçenleri söyle diyorum. Şu an yorğunum, keyfim yok, askerdeyim, yine başladık diyor. Sanki çok büyük birşey istemişim gibi, askerde zor şartlarda olduğunun farkındayım. Fakat sürekli bu askerliğin arkasına sığınması zoruma gidiyor. Ufacık şeyler için tartışıp bir süre görüşmeyelim diyebiliyor. Askerde onun bana daha bağlı olması gerekmezmi o degil ben korkuyorum kaybetmekten, alttan aldıkça değersizleşiyorum sanki ayrılmayı bile düşünüyorum bazen. Sizce beni sevmiyormu? Hayatında başka birisi olabilirmi? Ne yapmalıyım?
SEVGİLİM ASKERDE BANA ESKİSİ GİBİ DAVRANMIYOR?
7 Görüş