Psikologa gidip herseyi anlatamamak?

Gizli Üye
Depresyona girmek uzereyim. Cok kotu hissediyorum kendimi. Bazen gercekten keyifli oluyorum, arkadaslarimla gulup egleniyorum ama oyle bir an geliyor ki, olmeyi bile dusunuyorum. Keske olsem diye dua ediyorum, intihar etmekten korkuyorum artik. Eski sevgilimle alakali bu durum. Ayrildik, o beni terk etti. Artik sevemiyormus. Ben surekli kendimi sorguluyorum. Kendimi suclayacak birseyler ariyorum. Bir de biz onunla cinsel olarak da birseyler yasamistik. Cok ileri gitmedik ama yaptik iste birseyler. Aklimdan cikmiyo benim, kendime kiziyorum. Ben nasil boyle birsey yaparim? Onunla sevgiliyken acaba cok mu istekli gibi gorundum. Cok ilgi gosterdim ona, cok sevdim. Duzenli olarak sevisiyorduk. Bazen ben ona beni ozlemedin mi ya diye soruyodum, o da hemen yakinlasip beni tatmin etmeye calisiyodu. Halbuki ben duygusal anlamda soyluyodum. Acaba beni cok mu yanlis yorumladi? Onu cok sevdigimi biliyor. Hep gelecekle ilgili hayaller kuruyorduk. Ailesiyle tanismistim. Evlilikle ilgili konusup duruyorduk. Ama bir kere yine boyle cinsel birsey yasarken yarida kaldi benden kaynakli sebeplerden dolayi. Bozuldu sandim, yuz ifadesi degisir gibi oldu. Devam edelim dedim. Artik gecti bosver dedi. Ben de sinir oldum, baya bozuk attim. Hatta gozlerim yasardi. Biraz gerildik. Bana sinir oldu sandim ne yapayim. Onu kaybetmekten korktum bir an. Acaba iliskimizin merkezi sevismek gibi algilamis olabilir mi? Ben onu cok seviyordum. İlgimi alakami da hep belli ediyordum zaten. Belki de istediklerini verdim diye de sikilmis olabilir benden, bilmiyorum. Duzenli olarak gittigim bir psikolog var, daha once bu eski sevgili meselesini konusmadik onunla. Bir sonraki gidisimde konuyu acmayi dusunuyorum. Ama bu cinsellige nasil deginicem? O kadar utaniyorum ki. Bir de erkek doktor. Cok iyi bir adam bircok seyi onunla paylasiyorum ama konu sevismek olunca nasil o adamin yuzune bakip anlaticam. Daha once hicbir arkadasima bile bahsetmedim ben bu konudan. Sizce anlatmali miyim? Eger anlatmazsam bu olay bende travmaya kadar gidicek? Nolur yol yontem gosterin?
Psikologa gidip herseyi anlatamamak?
6
5
Görüşünü yaz