Arkadaşlar kız arkadaşım yanımda ağladı çok üzülüyorum ne yapmalıyım?

mehmetx16
2 haftadır birlikteyiz bugün benim için cok güzel giyinmis özenmis bulustuk su an hala üzerimde kokusu var nerden estiyse aklıma gecmisinden bir kaç soru sordum ne zaman sorsam bilmiyorum hatırlamıyorum diyor oysa ki ona güvenmek istedikce cevap vermiyor o sefer daha cok üstüne gidiyorum 3 senelik iliskisinde de bir takım seyler yasanmıs haliyle koyuyor insana ama onun haricindeki görüştüklerinle de bişey oldu mu falan diye sordum cevap vermedi sen zaten kurgulamıssın kafanda dedi biraz tartıstık sil numaramı ben dayanamıyorum dedim ağladı hemde cok ağladı sarıldım beni koklayarak beni bırakma olur mu dedi gözleri dolmustu benimde gözlerim doldu cevap vermeyince o kötü seyler yasanms gibi aklıma geliyor simdi de yazdı seni sonsuza kadar hayatımda istiyorum ama sorunlarımız büyük zamana ihtiyacımız var yalnız kalmak istiyorum bunları sonra konusuruz üstüme gelme ne demek istiyor bilmiyorum beni cok kötü görüyosun kötü dusunuyosun zaten senin evine de gelmem ben dedi sanki bişeyler yasanmıs saklıyormus gibi konusup duruyor onun ruh halini anlamadım ne yaptıgını hic anlamadım ama ağlayıp beni bırakma demesini unutamıyorum.. ne yapmalıyım sizce? Tek istediğim gözlerime bakıp yapmadım bişey aşkım demesiydi ama yaptım da desem yapmadım da desem sen bildiğine inanacaksın beni nasıl düşünüyorsun dedi :O
Arkadaşlar kız arkadaşım yanımda ağladı çok üzülüyorum ne yapmalıyım?
2
2
Görüşünü yaz