Eşimin beni aldatmasından çok korkuyorum?

Gizli Üye
Daha ilk aylarda güvenimi çok sarstı eskiden çıktığı kız arkadaşıyla telefon konuşmalarına mesajlaşmalarına şahit oldum o günden biri güvensizlik var, onada açıkça güvenmediğimi söylüyorum çok tepki vermeme rağmen bir ara tekrar telefon yoluyla görüştüler işin özeti beni çiğinedi iyice güvensilik oluştu kendisi ise sadece arkadaşı olduğunu kesinlikle kötü bir niyeti olmadığını söyledi asla kabullenmedim halada kabullenmiş değilim farklı düşünüyorum, sonra görüşmeyi tamamen kestiler bu sefer çalıştığım yerdden müşterinin ismini bütün sosyal ağlardan arattı iyice çileden çıktım buda yetmezmiş gibi yine bir başka eski kız arkadaşına mesaj attı çileden çıktım evden çıkıp gittim çok sinirlendim birde ben asla böyle şeylere gelemiyorum benden çok şey gizliyor,Üstelik daha 4 aylık evliyiz. Bu sefer daha kötüsünü yapacakta sinirime öfkeme yenilip çekip gitmekten korkuyorum ki yaparım çok gaddar bir yanım var herşeyi bir anda silebilecek güçteyim kendime asla acımam karşımdakinede öyle. Şimdi herşey yolunda bir daha bu şekil hareketler yaptığını görmedm , her hangi bir yanlışıda yok şu an için fakat ben hala tetikteyim güvenim alt üst olmuş bu günde bir şey yakaladığımı düşündüm tarihine bakınca eski olduğunu anladım derin nefes aldım ama böylede olmazki ben ne yapacağım yüreğim ağzımda sürekli kayıp gidecekmiş gibi yaşamak istemiyorum
Güncellemeler:
+1 yıl
ya arkadaşım erkek adam yapar görüşünü ben yıkıyorum burada kadında istese gayet güzel yapar ;)
Eşimin beni aldatmasından çok korkuyorum?
12
5
Görüşünü yaz