Nişanlımı aldatıyorum?

Gizli Üye
Arkadaşlar bundan iki yıl önce kötü bir ilişki yaşadım, aldatılmıştım. Büyük hayal kırıklığına uğratıldım bu kişi beni bir yıl boyunca aldatmış haberim bile olmamıştı. Terk ettiğimde ise bir ay içinde nişanlandı. Bu kişiye çok bağlıydım inandırmıştı sevmiştim.

O gündem sonra hayatıma giren herkezi aldatıyorum, şimdi nişanlıyım nişanlımı çok seviyorum ama sürekli terk edilme korkusu yaşıyorum ve internetden başkalarıyla konuşuyorum.

Kimseyle görüşüp buluşmuyorum ama hep başkalarıyla konuşma isteğinide bırakamıyorum. Zaten beni terkedecek diye düşünüyorum, bağlanamıyorum, ona tamamen bağlanmaktan çok korkuyorum. Sürekli oyun oynuyorum sanki onu kalbimle çok seversem gidecekmiş gibi düşünüyorum.

Sizce bir terapistemi gitmeliyim, ne yapmalıyım? Sakın beni yargılamayın lütfen bunu isteyerek yapmıyorum, kalbimi hissedemez hale geldim.
Nişanlımı aldatıyorum?