Sevgilim asker diye ailem evlenmemizi istemiyo?

Gizli Üye
Sevgili oldugumuzda ben lise 3 o ise lise 4 idi. Daha sonra ikimizde hayatımızı kurtaralım diye cok calıstık subaylık istiyodu ama nasip olmadı jandarma ast. şu an işini cok seviyo hep arkasındaydım hala da arkasındayım. Bende diyetisyenlik okuyorum 2 sene var okulumun bitmesine. Biz tanıştıgımızdan bu yana tek bir günümüzü küs bile gecirmedik. Onun ailesi ve benim annem basından biliyo herseyi.Îkimizde gittik konustuk ailelerimizle nişan yapalım iş ciddi olsun diye. Onun ailesiyle cok iyi anlasiyorum annesi kankam gibi zaten ama Benim ailemden sadece abim onay verdi annem babam diretiyo olmaz asker adamla diye. Anneme dedim basta onay verdin diye buralara kadar olcagini düsünemedim diyo Babam olmaz bu is tek kelime etme bir daha üzmek istemiyorum seni dedi. Sevgilime erken diye istemiyolar dedim üzülmesin diye.Îki haftadır dogru durust yanlarina cikmiyorum yemek yemiyorum annem agliyo surekli. Ben asla ayrilmam ondan ama nasil ikna edicem bizimkileri bir akil verin lütfen onların rızası olmadan olmaz?
Güncellemeler:
+1 yıl
Arkadaslar bir akıl verin nasil halletcem ben bu meseleyi
+1 yıl
Güncel
Sevgilim asker diye ailem evlenmemizi istemiyo?
8
2
Görüşünü yaz