Erkeklerin kadınlara göstermedikleri yüzleri..

yenmelikyemek
Mesela mastürbasyon yaptıklarını saklıyorlar. Benimkini yakaladım öyle banyodan bir homurtu geldi, gittim kapıdan sordum, iyi misin, ha iyiyim diyor. Anahtar deliğinden baktım ki...

Hemen sormadım tabiii, böyle bir iki gün bekledim. Benle beraberken mastürbasyon yapıyor musun diye sordum yemekte.

Hiç kemküm bile etmedi, olur mu sevgilim sen varken elime bakar mıyım falan. Sevindirdi beni hınzır...

Böyle hepsini bir yere toplasan ve gizli kayıtlarını yapsan..neler saklıyorlar kız arkadaşlarından, karılarından...

Hepsinin ayrıdır herhalde ama kesin diyorum, ortak sırlar da var.

Senin sırrın ne?
Erkeklerin kadınlara göstermedikleri yüzleri..