Çok canım yanıyor inanılmaz üzgünüm kandırıldım ne yapmalıyım sizce?

Gizli Üye
Ben ankarada bir üni de okuyorum bir çocuk hep dikkatimi çekiyodu 2 sene boyunca ortak derslerin hepsinde bakıyodu neyse 2 senenin sonunda dersle ilgili bişey bahane etti konuştu yine aynı bahaneyle telefon numaramı aldı sonunda oluyodu okadar mutluydumki anlatamam. Akşam konuşmaya bir başladık sabah 5 e kadar sohbet muhabbet inanılmaz sardı böyle böyle 3 hafta boyunca biz konuştuk buluştuk baya ilişki boyutuna geldi durum benden etkilendiğini falan söyledi bn de aynı şekilde sonra bigün aradım telefon meşgul geri döndüğünde İstanbul dan aradı da kapatamdım dedi bn de kardeşin mi dedim yok kız arkadaşım dedi bana!!! Ben o anda dondum zaten nasıl yani falan beynimden vurulmuşa döndüm evet bunu önceden söylemem gerekirdi ama hayatta bnle konuşmazsn diye diyemedim bitsin istemedim aramızdaki şey dedi. Ben de saydırdım konuşmak istemiyorum seninle nasıl yaparsın böyle bişey diye ama okadar üzüldüm ki kelimeler kifayetsiz şu durumuma gerçekten kendimi çok salak hissediyorum. Sürekli arıyo beni bırakma nolursun ben böyle olsun istemedim ama kopamadım senden özür dilerim diye msjlar attı ona okadar alışmışımki okadar kendimi kaptırmışımki şu an çok kötü bir durumdayım kız da liseden beri 10000 yıllık sevgilisi o kıza da yazık. Ne yapmam lazım biyandan intikam almak istiyoorum çok üzülsün kahrolsun istiyorum biyandan yapabilceğim hiçbişey yok hayatımı allak bullak etti eşşekten düşmüşe döndüm bu kadar çabuk nasıl bağlandım ben bu adama bana bir akıl verin ne yapmalıyım?
Çok canım yanıyor inanılmaz üzgünüm kandırıldım ne yapmalıyım sizce?