Sevdiğiniz erkek/kız kuzeninizle sabaha kadar mesajlaşsa?

Gizli Üye
Arkadaslar 19 yaşındayim. Benimle aynı yaşa bir kız kuzenim var. İkimizinde sevgilisi var. Bu kuzenimde geçen gün bana laf arasında şey dedi" benim sevgilimle yakın olmanı isterim, başın sıkışınca onu Arayabil isterim, kardeş gibi ol görüşüp konuşun isterim o yüzden seni tanıştırmak istiyorum "felan dedi. bende tanışırım tabiki ama çok yakın olabilir miyim bilmiyorum dedim. Neyse geçenlerde sevgilimle buluşcam üniversite stresi felan derken görüşemedikte kaç gündür. Kuzenim de Ogün beni arayıp size geliyorum diyince bende dedim sevgilimle buluşcam diye Buda tutturdu bende geliyim tanışırım diye bende bişey diyemedim buluşup gittik sevgilimin yanına. Hani konuşup ettiler ama bir sınır çerçevesindelerdi. Ogün akşam eve döndük sevgilimle bir çocuk yüzünden tartıştık. Çocuk benden hoşlanıyormuş işte herkese beni övüyormuş güzel Zeki ahlaklı vs diye Buda sevgilim kulağına gidince bana patladı kavga etmeye başladik o sırada şarjım bitip telefon kapanınca kuzenimin vatsaptan haber verdim şarjım bitti diye. Moralim bozuldu tabi benim tam yaticaktim kuzenimin vatsapta biriyle konuştuğunu görünce güldüm enişteye selam söyle felan dedim. Oda benim ki değil seninkiyle konuşuyorum diyince bir kötü oldum. Ne konuşuyosun şunla moralimi bozdu zaten geç yat dedim. ama sabır çekiyorum bir yandan da kuzenime patlicam yani. Neyse müzik dinliyoduk o ara uyuyakalmışım. Sabah kalktım kuzenimi kaldırmaya çalışıyorum bana demez mi 5 de yattim sabaha kadar seninkiyle konuştum uyucam diye. Benim başımdan aşağı kaynar sular döküldü. Hemen gittim baktim ne konuşmuşlar diye işte daha çok benimle ilgili konuşmuşlar sevgilim beni çok sevdiğini bı yüzden kıskandığımdan felan söylemiş. Kuzenimde kendinkini anlatmış felan ama 4-5 saat sabaha kadar konuşmuşlar aralıksız. Bende sinirlendim iyice sevgilimin günaydin mesajına cevap vermedim Ogün hani bişey derim kuzenini mi kıskanıyorsun olmasın diye. kuzenimde kalktı yok şunu konuştuk şöyle dedi felan diye bana anlatiyo. Bende şakayla karışık laf söyledim ama bir yandan da kıskandığımdan için kendime kızıyorum. Sizce çok mu abartmışım? Siz olsanız ne tepki verirdiniz?
Sevdiğiniz erkek/kız kuzeninizle sabaha kadar mesajlaşsa?
2
1
Görüşünü yaz