Ailem sevgilim olmasını istemiyor. merhaba arkadaşlar 18 yaşındayım 8 aylık ilişkim var?

Gizli Üye
ailem sevgilim olmasını istemiyor. merhaba arkadaşlar 18 yaşındayım 8 aylık bir ilişkim var. bu süre zarfı içinde birbirimizi iyi tanıdık birbirimizin ilkiyiz onunla oda 19 yaşında. sevgilim çok dürüst bir insan. fakat sevgilimi ailemden gizliyorum çünkü ailem sevgilim olsun istemiyor. Ama ben onu biliyorum çokta iyi tanıdım bana zarar verebilecek bir insan değil. herşeyi paylaşırız biz onla. şimdi uzakta ve ikimizde hala birbirimizi bekliyoruz. ben aileme söylemek istiyorum ama zaten ben çok zor dışarı çıkıyorum. şimdi ben aileme onu söylesem. ananem ve dedemle oturuyoruz. annem babam dedem ananem karışcak araya. artık üniversiteye gidiyorum dedem götürüp getirecek. para vermicekler evden okula okuldan eve durumu olucak. annem dicek erkek peşinde koşturuyorsun diyecek iki lafın biri o olucak herkese rezil edecek beni. gecende annem diyor okula gelcem ders programını alıcam bakalım kaçta çıkıyomuşsun hergün okul varmıymış. ya ben çok sıkıldım artık tamam onlarıda anlıyorum da ya artık ben iyiyle kötüyü ayırt edebiliyorum onları utandıracak bir şeyde yapmıyorum. sevgilimde ipsiz sapsız biri değil ki ben napıcam bilmiyorum ya :(
Ailem sevgilim olmasını istemiyor. merhaba arkadaşlar 18 yaşındayım 8 aylık ilişkim var?
3
3
Görüşünü yaz