Nasıl bir eşiniz olsun isterdiniz?

Gizli Üye
Örnek olması için ben yazayım ilk:

Eşimden fiziksel olarak fazla birşey istemezdim. ortalama olması kafi.

beni en çok ilgilendiren,

olgun olması, güler yüzlü ve samimi olmasıdır.

ayrıca evime geldiğimde bir gülen yüz çok isterdim.

huzuru çok isterdim. bir erkeğin kadını huzurununun kaynağı olmalıdır.

güzel kokmasını isterdim, parfüm kokusu burnumu tenine değdirdiğimde bana ait olduğunun en net kanıtı olan güzel kokusunu hafızam yapmak isterdim.

kapıda karşıladığında kucağıma atlayacak kadar sıradışı. gururla ömrümü idame edeceğim olgunlukta bir kadın.

bir erkek kadınsız her zaman eksiktir. eksikliğimi telafi edecek bir kadınım olsun isterdim.

Siz ne isterdiniz?
Nasıl bir eşiniz olsun isterdiniz?