Gotik bir sevgilim var, aranız da gotik var mı?

znecdeta
Merhaba arkadaşlar, gotik insanlar hakkın da bilginiz var mı?
27 yaşın da eğitimli, zeki gotik bir sevgilim var. Sizlerden yardım istiyorum çünkü gotik insanlar ile anlaşmak zor.
Tanıdığınız gotik var mı?
En önemlisi de aramız da gotik sevgilisi olmuş ya da şu an gotik sevgilisi olan var mı?
Gotik bir sevgilim var, aranız da gotik var mı?

Kendisi ile iletişim kurmakta ara sıra sorun yaşıyorum. Kısa sürede kendisini kapatıp uzaklaşıyor, sonra hiç bir şey olmamış gibi haftalar sonra yeniden geliyor. Mesaj atıyorum okuyor, düşünüyor, düşünüyor, düşünüyor, sonra cevap vermek isterse cevap veriyor. Soru soruyorum aynı tavrı sergiliyor. Gitmek istiyorum bırakmıyor. Sürekli alkol alıyor. Gezmek dolaşmak istemiyor.
Gotik bir sevgilim var, aranız da gotik var mı?

Bütün gotikler bu davranışları sergiliyor mu? Yoksa bizimkine has bir durum mu? Nasıl davranmalıyım?
Gotik bir sevgilim var, aranız da gotik var mı?

Resimleri gotikler hakkın da bilgisi olmayan dostlar için paylaşıyorum.
Not - Gotikler Emo değildir!
Gotik bir sevgilim var, aranız da gotik var mı?

Görüş ve fikirlerinizi bekliyorum, şimdiden teşekkürler.
Gotik bir sevgilim var, aranız da gotik var mı?