DULUM sizce ne yapmalıyım?

Gizli Üye
21 yaşındayım 19 yaşında evlendim 2 ay sürdü ayrıldım bir takım sebeplerden.. 2 sene geçti ondan önce bir sevgilim vardı 18 yaşındayken ablamında iş arkadaşıydı kendisi şu an 27 yaşında. Beni çok seviyordu fakat ben evlendiğim adamı seviyodum unutamamıştım ona hksızlık etmemek için ayrıldım sonrada sevdiğim adamla evlendim her neyse ailesi falan derken ayrıldık. Şimdi eski sevgilim abla tuğçe gelsin bugün evlenelim desin evlenirim hç birşey umrumda olmaz ben onun ne kadar saf temiz biri oldğunu biliorum demiş. Ben gerçekten güzel bir kızım yanlış anlamayın kendini beğenmişlik değil at gibi denilen kızlardanım.. öyle erkek arkadaşı olan gezip tozan bir tip değilim ama rahata çok düşkünüm yani para her şey değil ama olmadanda olmuyor eski eşim çok zengindi gerçekten aşırı zengindi ama parada huzur getirmiyor. Şimdi benimle evlenmek isteyen kişi yakışıklı değil ( önem vermem ben güzelim ama yanımdaki yakışıklı olmak zorunda değil. ) beni böylede kabul ediyor seviyor fakat durumu hiç yok aldığı maaş 1500 tl bişey. evet para huzur getirmiyor ama inkar etmeyelim önemli birunsur sizce ne yapmalıyım? Sevmiyorum onu ama değer veriyorum bir şans vermelimiyim hiç bulaşmamalımıyım
Güncellemeler:
+1 yıl
KOCA MERAKLISI VE HEMEN EVLENMEYİ DÜŞÜNEN BİRİ DEĞİLİM sadece çok erkekleerle konuşan biri değilim dediğim gibi erkek arkadaşım bile yok. ilerde birine aşık olursam ve evlendim ayrıldım deyince bana farklı amaçla yaklaşırsa diye korkuyorum bu yüzden beni sven dürüst biriyle evlenmeyi dşündüm okadar.
DULUM sizce ne yapmalıyım?
38
12
Görüşünü yaz