Huzur mu sevgili/eş mi?

Gizli Üye
Çok sevdiğiniz deliler gibi (Hayalinizdeki biri tip olarak) biriyle hayatınıza devam ediyorsunuz ama onun düşünceleri ile sizin düşünceleir hiç uymuyor ve bu durumdan sürekli her konuda en azından çoğu konuda hep yapılanlardan ve konuşulanlardan huzursuz oluyorsunuz aynı zamanda onuda çok ama çok seviyorsunuz gerçek aşk buna rağmen huzurunuzu terkeder misiniz yoksa huzurunuzu mu isteyip onu mu terkedersiniz? İki ucu... değnek gibi dursada hangisi daha önemli buyrun seçin gerçek aşk yok mok demeyin size sorduğum gibi diyorum olaki farz edin hani :D Hayalinizdeki biri.
Güncellemeler
+1 yıl
Arkadaşlar Açıklama kısmını lütfen okuyun direk huzur mu sevgili mi diye sormuyorum + Bir ömür boyu olarak soruyorum.. BİR ÖMÜR..
Huzur mu sevgili/eş mi?