Sadece sanaldan konuştuğum birisini niye bu kadar zamandır unutamıyorum?

Gizli Üye
Bende önceler saçma buluyordum ama başına gelmese anlamıyorsun. Sadece 6 ay sanaldan tanıdığım konuştuğum ve hatta aşık olup sevdiğim birisi vardı. Niyetimiz de ciddiydi. Hala seviyorum. Sonra şüpheli durumlar oldu ayrıldık. 4 aydır hiç aklımdan çıkmıyor. Beni engellemişdi. Başka hesaptan kendimi zor tutarak yazıyordum haftada bir kez filan. Dün tamamen izini kayb etdim hesabı kapalı ya da yenisin açmış bilmiyorum. Çok kötü oldum. Tek ulaşma yolum da elimden çıktı artık. Hiç görüşmediğim tenine dokunub koklamadağım birisini neden unutamıyorum? Acım dinmiyor zaman geçse de. Aklımdan kaldığı şehre gidib arayıb buluşub konuşmak geçiyor. Ne yapmalıyım sizce?
Sadece sanaldan konuştuğum birisini niye bu kadar zamandır unutamıyorum?