Eskisi gibi sevilmediğini hissetmek, bilmek... peki ne yapmalı?

Gizli Üye
Arkadaşlarım..1.5 yıllık bir ilişkim var. her şey o kadar güzel başladı ki öyle çok sevdik ki birbirimizi.. zaman geçti ve ben tanıdıkça daha da sevdim fakat o beni tanıdıkça sevgisi azaldı. Hissettim bunu çokça.. bakışı değişti, gülüşü, hareketleri, ilgisi.. sevildiğimi hissettiğim gibi artık sevilmediğimi de hissettim. Bunu geçen gün onunla paylaştım artık sevilmediğimi hissettiğimi söyledim. Cevap vermedi.. Aradım tutamadım kendimi ağladım saatlerce neden cevap vermediğini sordum. bunu defalarca söylediğini ve cevap vermekten yorulduğunu söyledi. Ne sevmediğini kabuş etti ne de çokça sevdiğini.. ben de ayrılma kararını verecek olduğumu söyleyince yanlış kararlar alma, yanlış hislere kapılma dedi. Geleceğimiz hakkında endişeleniyorum sadece, zıt insanlarız sorunlar yaşar mıyız diye düşünüyoorum dedi. Seni ilk günki gibi sevmiyorum evet ama seni seviyorum ben ve bitirmeyi de istemiyorum sana hissettirdiklerim için özür dilerim dedi ve iki gündür ilgili davranıyor. Ben anlamıyorum ilk günkü sevgisini kazanabilir miyim yoksa boşa mı yıpranıyoruz dersiniz? ben ne yapmalıyım dostlar siz ne dersiniz?
Eskisi gibi sevilmediğini hissetmek, bilmek... peki ne yapmalı?
0
1
Görüşünü yaz