Nisanlimi dovdum pismanim vicdan azabi cekiyorum?

Gizli Üye
Oncelikle sizi saygiyla selamliyorum, Ben Fransa da Yasiyorum, 24 yasindayim, 9 aydir nisanliyim. Lakin 1 gun once , arabanin icinde, kimsenin olmadigi bir parkingde, cok kotu ve tatsiz bir olay yasinda. Ufak bir konu yuzunden, tartistik, sozlu kavga ettik, anlasmazliklar oldu ve ben dayanamayip sevgilimi disari zorla cikartim, biraz surukledim, iteledim, ve utanarak soyluyorum hafif bir tokat attim. Ozaman ofke sinir aglamalar kufurler havada ucusustu. O aksam birlikte dugune gidicektik, ben kendimi resmen kaybettim, kendimde degildim, o han kayboldum, ne yaptigimi kontrol edemedim; daha sonra nisanlimi zorla arabaya bindirirp, evine goturdum, ama ben pismanliklar icindeyim, vicdan azabi o an vurdu bana bile.. ben bunu nasil yaptim diye kendimi yirttim bagardim.. Sonuc olarak nisanlimin son mesajlari : Evime geldimm, ona duali mesajlar gonderdim.. ve bàna sôn gonderdigi mesajlar : Ne yaptigin ve yapicagin beni ilgilendirmiyor Bunuda bilmeni istiyorum!!! Benim kalbim kirik iken senin dualarin kabul olmaz... Vicdanini rahatlatabiliyorsa ne mutlu Dedigim gibi Allah affetsin.. Bencede affini ondan dile.. Benden yana degil.. Cunku Rabbim affeder, ben affetmem. Annem bana hep, annenin kaderi kizina ceyiz olurmus, insallah olmaz, insallah sen mutlu olursun demisti... Annannemde hep "bir insanin kaderi, ondan önce gider oturur, ve hic degismez, nasil baslarsa oyle gider "derdi... Benim yuzum zaten hic biryerden gulmediki senden gulsun... Ne bekliyorum ki ben... Benim gelecege hic bir umudum yok ve kalmadi dunku bana yasattiklarindan sonra... Sen hala umutluysan ne mutlu sana... Guvenimi sarstin... Ve bana olan sevginede inanmiyorum artik... Bu zamana kadar gorememisim.. Ask gozlerimi kor etmis demek ki... Seven insan sevdigine kiyamaz.. Senin ki sevgi degil demek ki, baska birsey... Onunda adini sen koy... Ben bunlari hak edicek ne bir hata, nede bir suc isledim... Benden af diliyorsun? Ne icin? Yardim edin lutfen
Güncellemeler:
+1 yıl
dovdum pismanim vicdan azabi cekiyorum?
Nisanlimi dovdum pismanim vicdan azabi cekiyorum?
7
6
Görüşünü yaz