Sevgilimin kuzeni sevgilime mi sulaniyo?

Gizli Üye
Sevgilimi kuzeninden asiri kiskaniyorum, ayni ortamda olmalarina konusmalarina tahammul edemiyom! Sevgilim evinden uzakta biyerde calistigi icin 2 sene önce, hep onlarin evinde kaliyordu ve o kizla beraber uyuyormus ayni odada, yan yana ikiside 22 yasinda!
Ve bu kiz nisanli olmasina ragmen sevgilime surekli onu guzel buluyor mu ona bakarmiydi kuzen olmasak benimle olurmuydun diye sacma sapan sorular sorup duruyomus cunku o kuzen olmasalar onu istermis!
Kizin evlenmesine az kala gitmis sevgilime evlenince yine eskisi gibi olacak miyiz diye tedirdgin olmus benimle yine konuscaksin dimi eskisi gibi demis!
Sevgilim kocan olcak artik okdr yakin olamayiz dedi!
Kiz evlenecek kocasini dusunecegi yere hala akli fikri derdi sevgilimde yaa!!

Ve kiz evlenip oldu gecen mesaj atti sevgilime ''o sevgilin yuzunden cok degismissin beni artik arayip sormuyon neyse mutluluklar onunla birlikte beni aramayani bende aramam artik kuzenim yok'' diye laf soktu bana aradada.
Oysaki kiz bu msji sevgilime atmadan 1 gun önce ben onunla cok normal konustum bebegi oldu tebrik ettim baya guzel muhabbet ettik ama ertesi gunu böyle yazmasi sevgilime beni deli etti! 2 yuzlu!
Ya allah askina ben mi abartiyorum! Kiz kocasi yokken sevgilim evine gelince boynuna atlayip sariliyo ama kocasi varken el bile sikismiyo!
Ya eskiden bu olanlari bilmeden önce hicbir sorunum yoktu onla, hic kiskanmiyodum bile, ama bu hareketleri beni cok yanlis seyler dusunmemi sagliyo! Ya acaba sevgilimden hoslaniyormuydu?
Offf kiskanmak istemiom bile onu! Ya bu kiskanclik yuzunden sevgilimle hergun kavga ediyom, artik bu kuzenini kiskanmamdan biktigini söyluyo cok sinirleniyo, sirf benim hosuma gitmiyo diye zaten uzak duruyor ondan, ama ben dayanamiyom yaa ayni odada olmalarina konusmalarina!
Ya napcam ben, bu kiskanclik bitircek beni bir gun, yardim edin!
Resmen nefret besliyom artik kiza... böyle o
Sevgilimin kuzeni sevgilime mi sulaniyo?
1
3
Görüşünü yaz