Kürt sevgilimi aileme nasıl söylerim?

Gizli Üye
üni mezunuyum adıyaman da okudum erkek arkadaşımı da orda tanıdım ancak o kürt benm ailem kürde çok karşı yani bnde önce karşıydım ama medyaya inanmayıp gidip o ortamı görmeniz yetiyomuş bunu öğrendim arkadaşlar ve tanıgım gördüğüm hiç kimseye benzemeyen bir insana aşık oldum normalde çok kararsız bir insanım ama ilk gördüğüm günden beri işte bu dediğim insan ve kararım kesin onun ailesi biliyo hersey hazır ben ne zman dersem o zaman gelecekler ama sorun şıu ailem muhakkak memur isteyecek o memur değil muhasebe mezunu ve özelde çalışıyor şu an kendi işini kurmaya hazırlanıyo aylardr gözüme uyku girmiyo nerdeyse bir yıl bitecek aileme söyleyemedim ablamlar biliyo ama sanki entrika filminde başrolüm arkamdan sürekli iş çevirip beni ayırmaya çalışıyolar. pes etmedim ama gücüm kalmadı artık anneme söylemek istiyorum ama beni eve kapatıp dayak manyağı yapacaklarından çok korkuyorum bir el atın yardım edin be nası çıkarım bu işin içinden? yalnız şu dip notu düşeyim ailem muhafazakar ablam yeni nişanlandı yazza düğünü var benm amacım hemen evlenmek değil ama hemen ikna olmayacaklarını bildiğim için bilsinler istiyorum iki seneye anca ikna olurlar yoksa da yok yani :( nasıl ikna ederim bilmiyorum?
Kürt sevgilimi aileme nasıl söylerim?
15 Cevap