Hafızamı nasıl güçlendirebilirim?

Gizli Üye
arkadaşlar 21 yaşındayım.ve uzun süredir hafıza sorunu yaşıyorum.kelimeleri yaşadığım olayları aklımda tutmakta zorlanıyorum.bir olyı anlatırken üstünkörü anlatıyorum çünkü söylenen cümleler aklımda kalmıyor.bir kelime kullanıcam o anda aklıma gelmiyo daha sonra düşününce..üni okuyorum okulda beni pek zorlamıyor anak günlük hayatımı fazlasıyla ..ergenlik döneminde bilinçsiz zayıflama diyetleri yaptım ve 7 seneden fazal süt içmiyorum..ne yapmalıyım.hafiza güçlendirme tekniği bilen yada beslenme açiindan faydasi olucağiniz düşündüğünüzşeyler var mi ?
Güncellemeler
+1 yıl
Herkese çok teşekkür ederim ..Yorumlarınızı dikkate alıcam ,saolun..
Hafızamı nasıl güçlendirebilirim?