Lütfen ama lütfen gören her kardeşim, ablam, abim baksın bi?

Gizli Üye
Sevgilim bu sene mezun olacak ve her mezunniyette bunların bir programı oluyo. Dans falan oluyomuş. Bir çocuk çıktı bana onunla dans edicem dedi. Başta hayir onu unut dedim. Cunku sadece mezuniyette oldugunu bilmiyordum. Kız bana direkt demesin mi "Hiç boşuna uğraşma, aramiz bozulmasin o dansi edicem" neyse ben uzuldum biraz cunku hani seni takmiyorum tarzi bir cevap geldi. Ben de dedim ki "aşkım bak yapma kiskaniyorum" dedim. Bana tekrardan "boşuna konuşuyorsun o dans olcak dedi". Neyse ters yapmadim. Her sene olan bir sey bu senede yapmayiver dedim. Her sene değil sadece mezuniyette olcak ve zorunlu dedi. Hayatinda bir kere mezun oluyosun o yuzden sikinti cikarmak istemem askim. Dans et ama birdaha bu konuyu açma bana dedim. Bana dedi ki "ama aşkım çocuğun boyu kısa topuklu yalan olcak". Ben bunu deyince bir garip oldum. Hani çocuğun boyunu dert ediyo birde. Zorunlu dans muhabbetini geçtim boy dert eder olduk ve bir kizin sevgilisi oldugu halde bunu dert etmesi, ayriyetten gelip bunu sevgilisine anlatmasi inanilmaz kirici. Neyse unutalim birdaha açma dedim konuyu. Geçti gitti oyle. Bugun dans etcegi cocugun adi geçti ben de bak şu cocugun adini agzina alma sinir oluyorum dedim (whatsapptan konusuyorduk). Sinir olma askim onunla dans etmiycez dedi. Bende neden güzelim dedim işte. Bana demesin mi onun boyu kısa onunla dans etmem. Ben yani şu an o durumu anlatmaya caliscamda cidden zor anlatmasi. Delirdim ya ciddiyim delirdim. Ayrica hayatimda hiç bu kadar uzuldugumu hatirlamam arkadaşlar. Yani sevgilimin beni takmayarak, adeta s*kimde degilsin diyerek gittigi bir dans var. Ardindan birde boy seçmesi, ayrica gelip bunu bana soylemesi o kadar uzucu ki. Ardindan işte ben dedim ki ulan biraz saygin olsun insan sevgilisi varken bunu yapar mi? Hadi onu geçtim gelip sevgilisine bunu anlatir mi? Kiz ozur dileyecegi yerde gelip bana demesin mi "Haklisin ben sana neden?
Guncellemede devami...
Güncellemeler:
+1 yıl
bahsettim ki? Sanane yani benim partnerimden? Sanane dansimdan?"Ben de ardindan tek bir şey yazdim;"Banane demek? Ben evlilik hayali kuruyorum sen sana ne diyorsun? Peki biraz konuşmayalim senle dedim"Sonra ciktim whatsapptan. Bildirim cubugundan okudugum kadariyla yazmis ki;
+1 yıl
"Ben yaptigima dogru demiyorum ama sirf sen gerilme diyede onume gelenle dans edemem. Tabi ki boyunu secicem. Cocuk benle ayni boydaysa ben napcam yani? Seçmek zorundayim yani. Ne bu tepkin, tavrin? Tamam ozur dilerim yaptigim hata ama tekrarliyorum, sen gerilme diyede onume ilk cikanla dans edemem. Bundan sonra sana boyle seylerden bahsetmem olur biter. Daha da gerilmeyiz" yazmış. HATA BEN DE Mİ ARKADASLAR? HAKETMİS MİYİM? NE YAPAYİM SİZCE?
Lütfen ama lütfen gören her kardeşim, ablam, abim baksın bi?
11
7
Görüşünü yaz