Sevgilim benimle ilgilenmiyor, nasıl davranmalıyım?

coksevdim
bir senelik ciddi bir ilişkim var,karı koca kadar yakınız.ailesi tarafından aşırı nazlı yetiştirilmiş bir erkekle birlikteyim.

bir bardak suyunu bile içmez.çamaşır bulaşık yemek temizlik herşeyini yapıyorum.çorabını bile ben giydiririm.o kadar çok ilgileniyorum o kadar emek çekiyorum ki...kendime göstermediğim ilgiyi ona gösteriyorum.

sabah uyanıp hazırlanıyorum acaba beni kaçta arayıp çağırır diye telefon elimde bekliyorum.çünkü onu görmeden yapamıyorum.o o kadar önemsemiyo beni.gece arkadaşlarıyla sabah kadar bilgisayarda oyun oynuyor. beni akşam bir kere arıyor ve ben uyurken telefonumu titreşime alıp yastığımın altına koyuyorum, ararsa hemen açayım diye.çoğu zaman aramıyo.

ertesi gün ben arayıp uyandırırsam gel diyor gidiyorum. aramadığım günler de ertesi gün 4 e kadar yatıyor. 5 de dersim başlıyo okulda görüşememiş oluyoruz. yani görüşüyosak hep benim planım benim fedakarlığım ve benim isteğim üzerine oluyo.ve beni arayıp gönlümü de almıyor.

çok az arıyo beni.ben sadece benimle ilgilensin istiyorum...ama nasıl dawranacağımı bilmiyorum.benimle ilgilenmediğini söylediğimde daha napayım yetmiyor mu deyip bağırıyor?

ben mi fazla ilgi istiyorum bilmiyorum. nasıl davranacağımı hiç bilmiyorum. fikirlerinizi bekliyorum. teşekkürler:)
Sevgilim benimle ilgilenmiyor, nasıl davranmalıyım?