Sevgilim beni ciddiye almiyor mu?

Gizli Üye
Arkadaslar su an kötü durumdayim. Nisanlim beni ciddiye almiyor. Su an ailesiyle türkiyede, izine gittiler. Kendine internet aldi benimle yazisabilmek icin. Üstelik 500 milyon gönderdim harclik olsun diye. Ama hic bir gün uyandiginda bana günaydin canim hayat nasil gidiyor hic demedi. Ben yazmasan hic geriye bile yazmicak. Dogum günüm var di dün sadece aradi 1 dakika falan konustuk benden bir dilegin var mi dedi. Sag saglim buraya gel daha ne istim dedim. Bitti okadar eskiden satirlar falan yazardi. onu gectim neyse de hic ben yazmasam durup dururken yazmiyor. Bugün sinirlendim benimle dogru düzgün konus dedim. Bu saygisizlik ne dedim. Adami hasta etme falan . Gelmis bana karsimda ki adam mi ki diyor. Sen buraya gelince görüsücez dedim. Cok tirstim diyor. Beni dahada dellendiriyor. Daha bugün onun istedigi ayakkabilari siparis ettim 02.09 da dogum günü var diye. Oda ayin birinde geri dönüyor. O böyle yapinca daha da sinirleniyorum nerde hata yapiyorum diye. Sizce nerde hata yapiyorum ya da ne yapmam gerekiyor. SImdi geriye yazmadim beni arayip duruyor noldu nereye kactin diye. Bu nasil saygisizliktir. Simdiden böyleyse evlenince nasil olacak diye düsünüyorum hersey bu yufka yüregimden mi oluyor. O üzülmesin diye diye olan bana oluyor.
Güncellemeler:
+1 yıl
Baska yorumlar?
+1 yıl
sizce?
Sevgilim beni ciddiye almiyor mu?
2
6
Görüşünü yaz