Sevgilim Marmarise arkadaşlarıyla tatile gitti?

Merhaba ben 18 yaşındayım sevgilim 20 yaşında 7 aylık bir ilişkimiz var.
Sevgilim beni gerçekten çok seviyor koruyor kolluyor annemle bile kendi isteğiyle tanıştı ayrıca herşeyime karışıyor aşırı kıskanç. Sadece yanındayken açık giyinebiliyorum. Cidden beni seviyor gözlerinden bakışlarından bile anlıyorum. Geçmişte Düzensiz bir hayatı olmuş gece hayatı varmış kızlarla da en fazla 1 ay çıkmış onlarla kulübe gidiyormuş falan. Ama hiçbiriyle olmadım bu iş için sevdiğim bir kızı bekledim ve sen geldin dedi.

Ama gelin görün ki yarın yıllık izniyle 1 hafta marmarise gidiyor arkadaşıyla

Üstelik orda yaşayan ve bir gece kulübünde çalışan bir arkadaşları varmış daha yeni oraya yerleşmiş bunları da çağırmış ve çok piç bir tipmiş.

Bana söz verdi ben asla seni aldatmam hatta kulübe de gitmicem sen benim bitanemsin ilkim ben senle ciddi düşünüyorum dedi

Ve beni çok beğeniyor sen çok güzelsin çok seksisin senin gibi bir sevgilim var çok mutluyum falan diyo

Çünkü 170 boyunda 54 kiloyum, incecik bir belim var, uzun bacaklıyım, popom yuvarlak ve dolgun, göğüslerim ise 80B cup , beyaz tenli ve sarı saçlıyım çekik kahve gözlerim ve dolgun dudaklarım var

Ve yaşıtlarıma göre çok olgun bie kızım trip atmam gereksiz kıskançlıklara girmem iyi sevişirim ölü gibi yatmam falan

Fakat ben kendimi çok eksik hissediyorum, her ne kadar herkesin dönüp baktığı kadar güzel olsam da ben o kızlar gibi sabaha kadar gece kulübünde kalamam ailem izin vermez. Tutucu bir ailem yok ama en fazla gece 2 ye kadar izin veriyorlar, gündüz ise istediğimiz kadar buluşabiliyoruz annem aramıyor bile doğru dürüst.

Sevgilim geçmişteki kızları neden kıskanıyorsun hepsi o yolun yolcusu ben senle çok eğleniyorum inan diyor ama inanmıyorum sizce orda beni aldatır mı?
Güncellemeler
+1 yıl
Güncel sizce ayrılayım mı?
Sevgilim Marmarise arkadaşlarıyla tatile gitti?