8 aylık ciddi bir ilişkim var ama para konusunu çok hesap yapıyor ayrıca konu hepparaya geliyor?

8 aylık bir ilişkim var ağustosta istemeye gelecek ailesi ciddi bir ilişki ancak sürekli konu paraya geliyor. 8 aydır 50 kere söylemişimdir artık bir küçük çiçek bile almadı. Dışardan koparıp verse yine sevinirdim. Cerrah kendisi araba aldı borca girdi diye sürekli evinde oturuyoruz yemek almasın diye birkaç buluşmadır ben yapıp götürüyorum ona. Dün de antalya da 2 günlük tatile gidelim dedik uçak biletimi aldım oteli de bana ödettirmeye çalışıyodu bakmadım bilerek onu denemek için oteli 9 bin tlye ayarlar ayarlamaz ibanını attı yarısını at dedi. Tamam yarı yarıya olurda hemen iban atılmaz çok şaşırdım tavrına. Ben olsam bunu ben odedim sonrakini sen odersin vs derdim hemen isteyemezdim utanırdım. Sürekli para hesabı yapması canımı sıkıyor. Dayanamadım söyledim bunu dün. Sizce haksızmıyım yorumunuzu alabilir miyim

Güncellemeler
1 ay
Ben söyleyince bu seferde 4 bin tl çok para borcum var ortak ödememiz gerekiyordu demekki sen benim param için benimlesin dedi. Sinirlendim hem tatile gitmeyeceğim dedim hem de tüm parayı attım ona. Benim derdim para mı alman usulu ilişkide sevmiyorum bir o öder bir ben hesap yapmayalım demek istedim. Çok üzgünüm
Güncellemeler
1 ay
Ben de tamam ama ilerde evlenince sen ödersin artık para kazanınca dedim o zamanda baban öder yazdı bana. Babamın maddi durumu iyi ben de doktorum benim param için mi birlikte diye düşünmeye başladım
8 aylık ciddi bir ilişkim var ama para konusunu çok hesap yapıyor ayrıca konu hepparaya geliyor?