Once reddedilip, sonra yalvaran... ve baktiki olacagi yok o zaman sessiz kalip ortadan kayboluyum diyen kiz.. kotu mu yapar. Basliga gore yazmayin?

Gizli Üye
Oncelikle uzun ama okumanizi rica ediyorum... simdiden tesekkurler...
Basliga gore yorum yapmayin lutfen, icerigide okuyun...

Ortak arkadaslar vasitasiyla tanistigim bir kisiyle 4 5 ay gibi bir arkadaslik yasadim. Aslinda ne arkadastik ne sevgili gibiydik. Bulusuyoduk, gorusuyoduk, telefonla felan msjlasiyoduk, konusuyoduk... Tanisma amacimizda o askerligini yapti ve artik onun ailesi evlenmesini istiyodu, bu yuzden gorusuyoduk. Ama o daha once kotu bir ayrilik yasamis ve ince eleyip sık dokuyan biriydi...
Bir de şu an gecici bir iste calisiyor. Kendi isini kurmak istiyor. Fakat bunun icin zamana ihtiyaci var. Bana hep bunu soyledi.
Neyse gel zaman git zaman gecenlerde ondan hoslandigimi soyledim. Ama henuz hazir olmadigini soyledi. benimde daha fazla umutlanmamam icin benden uzaklasti, cikardi hayatindan artik gorusmuyoruz yani. Gururumu ayaklar altina alip, en azindan hayatindan cikarmamasini soyledim kabul etmedi. O zaman engelle beni her yerden numarami sil engelle bidaha yazmiyim sana dedim. Engellemedi...
Zaten face gibi sosyal medya kullanmiyodum. Sadece whatsaap vardi. Sildim dun numarasini ve herseyimi kisilerim olarak degistirdim. Yani şu an benden haber alamicak artik. Bu olaylar olali yaklasik 1bucuk hafta oldu.

Simdi desemki pisman olur mu?
Bigun hazir oldugunda geri doner mi?
ya da benden haber alamayinca hicmi merak etmez?
Sonucta artik onunla iletisimimi tamamen kopardim...
Siz bu durumda olsaniz ne yapardiniz?
Once reddedilip, sonra yalvaran... ve baktiki olacagi yok o zaman sessiz kalip ortadan kayboluyum diyen kiz.. kotu mu yapar. Basliga gore yazmayin?
3
1
Görüşünü yaz