4yılık bir ilişkim vardı 2 hafta önce çok kötü aldatıldım sürekli aklımda asla unutamıyorum sürekli ağlıyorum bugün dayanamayıp?

Annemin yanına çok kötü patladım ağlamaya başladım annem bişeyler olduğunu fark etti sonra teyzemle annem sormaya başladı noldu falan ben söylemedim ben hep içine attan biriyim asla kimseye paylaşmam hep içime atarım ama bugün öyle olmadı anlattım aslında çok fazla şey var da anlatacak gücüm yok unutmak istiyorum üzgünlük mutsuzluk vücuduma yansıyor mideme vuruyor midem bulanıyor kusuyorum çok fazla kilo verdim ağlamaktan gözlerim şişti yanıyor kafam çok karışık çok fazla ağrıyor berbat haldeyim çok stres üzgünlük mutsuzluk tansiyon yükseltir mi 18 yaşındayım ve bu normal değil artı mide bulantısı kusma nasıl düzelirim bilmiyorum çok kötüyüm bunu yaşayan bir ben olamam dimi 18 yaşındayım yaşamadığım şey kalmadı direnecek gücüm kalmadı bana akıl verir misiniz?

4yılık bir ilişkim vardı 2 hafta önce çok kötü aldatıldım sürekli aklımda asla unutamıyorum sürekli ağlıyorum bugün dayanamayıp?