Neden beni terk etti?

Sevgilimle çok mutluyduk. Askere gitti geldi bekledim. Ailelerimiz tanıştı. Çok mutlu etti beni. 1.5 yılı devirmiştik. Gözü benden başkasını görmezdi. Sonra 1 yıl sonra tartışmalarımız çoğaldı. Ben daha fazla dayanamayıp bir ay önce intihar girişiminde bulundum. Psikolojik ilaçlar kullanıyorum uzun zamandır zaten. O günden beridir her şey daha kötü oldu. Eskisi gibi olmadı. Bana eskisi gibi güzel davranmadı. 2 haftadır ayrılmak istiyordu ben yalvardım kaç defa ayrıldık barıştık. Hâla seviyor biliyorum ve sevdiğini söylüyor ama eskisi gibi olmuyor diyor. Böyle olacağı aklımın ucundan geçmezdi diyor. Çok yoruldum diyor. Ben kendimi çok düzelttim bir suçum yoktu ama daha toleranslı davrandım ona karşı bir aydır. Fakat 2 gün önce bu sefer kesin ve ciddi olarak dedi benden ayrıldı fakat yine seviyorum diyor maddi manevi destek olurum diyor ve oluyor. Ben ayrıldıktan bir gün sonra sabrettim hiç yazmadım ama o da yazmadı dün dayanamadım yine ağladım intihar ederim dedim. Biraz zaman geçince o da ne yapıyorsun nasılsın diye soracakmış. Yine de dönmedi bana. Beni seviyor ben de onu seviyorum başka biri olmadığından eminim neden bana geri dönmüyor çok acı çekiyorum. Lütfen bir şeyler söyleyin.
Neden beni terk etti?