Eski flörtümün güvenini nasıl kazanabilirim tekrar?

Bir erkekle tanismistim ve ondan pek elektrik alamadigimi farkettim ve bunu dile getirdim. Fakat bana dediki daha yuzyuze gorusmeden bu karara varma istersen bulusalim dedi. Bende olur ama arkadasca olur cunku daha fazlasini istemiyorum dedim oda peki dedi. Daha bulusmadan baska biriyle tanistim ve onunla bulustum guzel anlastik ama daha duygularimdan emin degildim. Diger kisiyle arkadasca bulustum ve tabikide yeni tanistigim kisiye soylemdim ve arkadasca gorustugum kisiye belirttim ki daha fazla gorusmek istemiyorum yine bir sey hissedemedigimi belirttim. Fakat red i kabul edemedigi icin surekli yazmaya devam etti ve ben engellemedim sohbeti silmedim kirmamak adina. Fakat yeni tanistigim cocuktan hoslanmaya basladim ve onunla birlikteyken telefonumda birsey gosterirken yukardan diger cocuktan mesaj geldi ve killanip sohbete girdi. Onu aldattigimi soyledi (fakat iliskimiz bile yoktu?) ve benden tiksindigini. Evet hataliydim cunku o cocugu engelleyip sinirimi belirtmedim ve yeni tanistigim cocukla bulustuktan sonra onunla da arkadasca bulustugum icin hataliyim. Sonra bana sans verdi ama her kucuk kavgada hatami yuzume vurdu. Ve artik bitirdi benimle gorusmek istemedigini aldattigimi ve bi yalanci oldugumu dusunuyor. Cok kez yazdim, aradim ama istemiyor. Kac gundur sessizim etrafimda bunu farkediyor. Onu cok ozluyorum sizce napmaliyim?

Eski flörtümün güvenini nasıl kazanabilirim tekrar?