Konuşmadığım bir erkekle sürekli karşılaşma tesadüf mü?

Kütüphane ye ders çalismak için gidiyorum. 2 aydır hiç konuşmadiğim bir çocukla göz göze geliyorum. Dışarda sürekli karsıma çıkıyor. Bir gün çocuk yanıma oturdu. Sürekli bana baktığını fark ettim gene hiç konuşmadım görmezden geldimm. Fakat sonra gene sürekli karşılaşıyoruz. Bide göz göze geliyoruz. Bir gün dersahane deneme sonrası kütüphane ye gittim. Kapıyı açtimda çocuk kapının yanındaki masada oturuyordu bana baktı ve can5asini toplayıp gitti. 2 gün boyunca benden kaçti sonra tekrar göz göze geliyorduk. Bide çocuğun sevgilisi var. Sonra ben göz göze gelmemek için arka masalarda oturuyordum. Bu seferlik çocuk ben oturduğum taraftan geçerek dışarı çıkıyordu. Dışarı çıkmak iç8n yolu uzatmanın ne anlamı var ki. Ben ortaliklarda görmeyince etrafda dolanıyor. Çok sinirimi bozdu. Bu seferlik ben kaçarken o kavaliyor gibi hissettim. Arkadaşlarımla birlikte sohbet ederken kütüphanede kitap okurken sürekli beni rahatsız ediyor. Sevgilisi yanındayken. Dışarda bunların hiç birini yapmir. Çok garip bir insan. Beden hoşlanıyor diye düşünüyorum ama sevgilis8 var. Ben durumu anlayamadım. Yardımcı olur musunuz.
Konuşmadığım bir erkekle sürekli karşılaşma tesadüf mü?